صددرصد پشت انتخاب‌مان خواهیم بود

دین‌محمدی: افتخاری با هماهنگی کمیته فنی با شفر مذاکره کرد/ او مربی تحمیلی نیست

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت که مدیرعامل باشگاه با هماهنگی این کمیته مذاکره با مربیان خارجی را انجام داده است.

خبرنگار ورزشی ، سیروس دین‌محمدی پس از پایان جلسه امروز (دوشنبه) کمیته فنی باشگاه استقلال اظهار داشت: خدا را شکر جلسه خوبی بود و در پایان وینفرد شفر آلمانی به‌عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد. جزئیات قرارداد را بهتر است از آقای افتخاری (مدیرعامل باشگاه استقلال) بپرسید. این مربی پس فردا به تهران می‌آید و کارش را آغاز خواهد کرد.

وی در مورد اینکه قرار است خودش دستیار شفر شود، گفت: هنوز چیزی معلوم نیست.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در واکنش به اینکه گفته می‌شود شفر سرمربی تحمیلی بوده است، تصریح کرد: نه، ما در جریان مذاکرات بودیم و افتخاری با هماهنگی کمیته فنی مذاکره کرده است.

دین‌محمدی در رابطه با دستیاران شفر خاطرنشان کرد: طی یکی دو روز آینده همه چیز مشخص می‌شود. در جریان جزئیات قرارداد شفر نیستم، اما فکر کنم قرارداد او یک ساله بوده و شاید هم این قرارداد تمدید شود. احتمال اینکه دستیاران ایرانی هم در کادر فنی او حضور داشته باشند، وجود دارد. از میان کادر فنی فعلی هم شاید در جمع مربیان بعدی تیم حضور داشته باشند.

وی راجع به احتمال حضور فرهاد مجیدی در کادر وینفرد شفر نیز گفت: در جریان این موضوع نیستم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا کمیته فنی از شفر حمایت خواهد کرد یا نه، گفت: وقتی کمیته فنی یک نفر را انتخاب کند، صددرصد پشت آن خواهد بود و حمایت خواهد کرد.

دین‌محمدی درباره اینکه چرا تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در جریان قضیه نیستم، اما صددرصد باید یک کاری کرد. تیم برای هواداران است و باید شرایطی فراهم شود که آنها در تمرینات حضور پیدا کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که مبنای انتخاب شفر به‌عنوان سرمربی استقلال چه چیزی بوده است، تصریح کرد: او رزومه خیلی خوبی داشته و در کشورهای خلیج فارس کار کرده است. شفر در الاهلی و العین امارات کار کرده و مربی تیم‌هایی چون کارلسروهه و جاماییکا بوده است. امیدوارم با امکاناتی که در باشگاه استقلال وجود دارد، خوب کار کند و نتیجه بگیرد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خاتمه تصریح کرد: دالیچ و شوستر هم جزو گزینه‌ها بودند، اما در نهایت شفر انتخاب شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار