معرفی ۱۰ ورزشکار برتر و اعلام نتایج روز پایانی

رقابت‌های دو و میدانی لیگ طلایی با معرفی ۱۰ ورزشکار برتر به پایان رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، مرحله نهایی رقابت‌های دو و میدانی لیگ طلایی آقایان که با شرکت ۱۳۰ ورزشکار دعوت شده از استان های سراسر کشور که با حمایت مالی شرکت آسان پرداخت و گلرنگ (برند اویلا) از عصر دیروز (چهارشنبه) ۵ مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر در روز پایانی خاتمه یافت.

مطابق آئین نامه برگزاری رقابت های لیگ طلایی، کمیته برگزاری مسابقات پس از بررسی نتایج کسب شده توسط ورزشکاران ، اسامی ۱۰ دو و میدانی کار برتر از بخش بانوان و آقایان را برای دریافت جوایز ویژه معرفی کرد. برابر بند (ح) بخشنامه مسابقات لیگ طلایی به ۱۰ نفر برتر به ترتیب ۱۵، ۱۲، ۱۰، ۸، ۷، ۶، ۵، ۴، ۳، ۲ سکه تمام بهار آزادی از سوی فدراسیون دو و میدانی اهدا خواهد شد. همچنین به نفرات اول تا سوم هر ماده نیز به ترتیب یک و نیم، یک و نیم سکه بهار آزادی اهدا می شود.
 
اسامی ۱۰ ورزشکار برتر که بیشترین  امتیاز را کسب کرده اند به شرح زیر است:
 
۱-احسان حدادی – پرتاب دیسک – ۲۲۵۷ امتیاز
۲-حسن تفتیان – ۱۰۰ متر – ۲۲۳۱ امتیاز
۳-کیوان قنبرزاده – پرش ارتفاع – ۲۱۷۴ امتیاز
۴-امیر مرادی – ۸۰۰ متر – ۲۱۴۸ امتیاز
۵-علی خدیور – ۴۰۰ متر – ۲۱۴۲ امتیاز
۶-عبدالله جمشیدی – پرتاب وزنه – ۲۰۸۲ امتیاز
۷-پژمان یارولی – ۸۰۰ متر – ۲۰۸۰ امتیاز
۸-محمد چشمه زار – ۲۰۰ متر – ۲۰۷۱ امتیاز
۹-میلاد سیار – ۱۱۰ متر بامانع – ۲۰۵۹ امتیاز
۱۰-مسلم نیادوست – ۸۰۰ متر – ۲۰۵۴ امتیاز
 
نتایج روز پایانی به شرح زیر است:
 
پرتاب چکش؛
۱- رضا مقدم - گلستان - ۶۷.۰۰ متر
۲-علی مرادی - سیستان و بلوچستان - ۵۹.۷۵ متر
۳- اکبر هلالی - آذربایجان غربی - ۵۹.۵۵ متر
 
پرش سه گام؛
۱- میلاد دریساوی - خوزستان - ۱۶.۱۲ متر
۲- وحید صدیق - مازندران - ۱۵.۶۸ متر
۳- هادی مداحی - گلستان - ۱۴.۹۷ متر
  
۸۰۰ متر؛
۱- امیر مرادی - چهارمحال و بختیاری - ۱:۴۸.۰۴ دقیقه
۲- مصطفی ابراهیمی - خراسان رضوی - ۱:۴۹.۰۱ دقیقه
۳- پژمان یارولی - کرمانشاه - ۱:۴۹.۴۷ دقیقه

۲۰۰ متر؛
۱- علی خدیور - کیش - ۲۱.۲۱ ثانیه
۲- محمد چشمه زار - کرمانشاه - ۲۱.۲۴ ثانیه
۳- سجاد زارع - لرستان - ۲۲.۰۲ ثانیه
 
  ۳۰۰۰ متر بامانع؛
 ۱- حسین کیهانی - کرمانشاه - ۹:۲۴.۲۴ دقیقه
۲- همایون همتی - کرمانشاه - ۹:۲۵.۸۶ دقیقه
۳- خلیل ناصری - ایلام - ۹:۲۶.۲۷ دقیقه
 
پرتاب نیزه؛
۱- یونس یوسف وند - البرز - ۶۹.۳۸ متر
۲- ایوب آرخی - گلستان - ۶۹.۰۴ متر
۳- صادق خادمی - کهگیلویه و بویراحمد - ۶۷.۴۴ متر
 
 ۴۰۰ متر بامانع؛
۱- جواد شوریابی - خراسان رضوی - ۵۲.۰۲ ثانیه
۲- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - ۵۲.۲۳ ثانیه
۳- میلاد رمضانی - آذربایجان شرقی - ۵۳.۱۸ ثانیه
 
پرش بانیزه؛
۱- محمد بنی آدم - تهران - ۴.۶۰ متر
۲- علی محبی - فارس - ۴.۲۰ متر
۳- سجاد احمدی - تهران - ۴.۲۰ متر
 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار