هفته دوم لیگ اروپا

برتری شیرین اوسترساندس مقابل هرتابرلین در حضور ثابت قدوس/ پیروزی آسان آرسنال در زمین باته

در شب برتری آرسنال، تیم بازیکن ایرانی در ادامه روند خوبش موفق به شکست دادن تیم بزرگ آلمان شد.

، هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم «اوسترساندس»در حضور ثابت و کامل سامان قدوس، بازیکن تیم ملی کشورمان و پیروزی آسان آرسنال در زمین تیم باته بوریسف پیگیری شد.

 در گروه دهم، تیم «اوسترساندس» در حضور ثابت و کامل سامان قدوس، بازیکن کشورمان با تنها گل «نوری» در دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی یک بر صفر میهمان قدرتمندش، هرتابرلین را شکست داد و ضمن کسب دومین پیروزی‌اش ۶ امتیازی شد و در صدر جدول ایستاد.

 در دیگر بازی این گروه، زوریا در خانه اتلتیک بیلبائو به برتری یک بر صفر دست یافت.

 در گروه هشتم، آرسنال به راحتی با نتیجه ۴ بر ۲ از سد میزبانش، باته بوریسف گذشت.والکات در دقایق ۹ و ۲۲، هولدینگ در دقیقه ۲۵ و ژیرو در دقیقه ۴۹ از روی نقطه پنالتی برای آرسنال و ایوانیچ در دقیقه ۲۸ و گوردیچوگ در دقیقه ۶۷ برای باته گل زدند. در دیگر بازی این گروه، ستاره سرخ بلگراد در خانه کلن به برتری یک بر صفر رسید. در جدول گروه هشتم آرسنال ۶ امتیازی در صدر است و ستاره‌سرخ و باته با یک و کلن بدون امتیاز دوم تا چهارم هستند.

 در سایر بازی‌ها در گروه اول،آستانا و اسلاویا پراگ به تساوی یک بریک دست یافتند.در گروه هفتم، اف‌سی‌اس‌بی ۲ بریک لوگانو را برد و ویکتوریا پلژن ۳ بریک از سد هاپوئل بیرشاو گذشت. در گروه نهم، قونیه‌اسپور ۲ بریک ویتوریا گیمارش را شکست داد و سالزبورگ یک بر صفر مارسی را مغلوب کرد. در گروه یازدهم، لاتزیو ۲ بر صفر از سد زولته وارگم گذشت و در گروه دوازدهم، روزنبرگ ۳ بریک  واردار اسکوپیه را از پیش‌رو برداشت و زنیت سن‌پترزبورگ با همین نتیجه مقابل رئال سوسیه‌داد به برتری دست یافت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار