بیانیه باشگاه بایرن مونیخ درباره پایان همکاری با آنچلوتی

باشگاه بایرن مونیخ دلیل قطع همکاری‌ با سرمربی ایتالیایی خود را اعلام کرد.

، باشگاه بایرن مونیخ عصر امروز (پنجشنبه) با انتشار بیانیه‌ای خبر پایان همکاری‌ با کارلو آنچلوتی را اعلام کرد. آنچلوتی که تابستان گذشته هدایت این تیم آلمانی را با قراردادی سه ساله بر عهده گرفت، فصل گذشته تنها در بوندس‌لیگا، بایرن مونیخ را به قهرمانی رساند و این فصل نیز شروع خوبی با باواریایی‌ها نداشت و شکست ۳ بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) این تیم برابر پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هم به نوعی مهر تأییدی بر اخراج وی از سمت سرمربیگری مدافع عنوان قهرمانی بوندس‌لیگا آلمان بود.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در بیانیه این باشگاه گفت: عملکرد تیم از شروع فصل ۱۸-۲۰۱۷ انتظارات ما را برآورده نکرده است. بازی شب گذشته برابر پاری‌سن‌ژرمن هم نشان داد که باید تصمیمی در این خصوص گرفت. من و حسن صالح‌حمیدزیچ صبح امروز با آنچلوتی صحبت کردیم و در گفت‌و‌گویی جدی و رُک تصمیم خودمان برای پایان همکاری با وی را به اطلاعش رساندیم.

وی ادامه داد: مایلم از کارلتو بابت همکاری که با ما داشت تشکر کنم. او دوست من است و دوستم هم باقی خواهد ماند، اما ما باید تصمیمی حرفه‌ای در این خصوص برای بایرن مونیخ می‌گرفتیم. اکنون انتظار داریم تیم پیشرفتی رو به جلو داشته باشد و عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارد و به اهداف‌مان در این فصل برسیم.

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که ویلی سانیول به طور موقت هدایت سرخپوشان مونیخ را بر عهده خواهد گرفت و در بازی روز یکشنبه برابر هرتابرلین روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار