اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

تیم‌های صعود کننده به جام جهانی، روسیه را بایکوت نخواهند کرد/ اطمینان سامارایی‌ها به فیفا

فیفا انتظار ندارد که تیم‌های صعود کننده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تصمیم به بایکوت این رقابت‌ها بگیرند.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، کولین اسمیت، رئیس کمیته رقابت‌های فیفا در جریان بازدید از ورزشگاه‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: فیفا انتظار ندارد که تیم‌های صعودکننده تصمیم به بایکوت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بگیرند.

وی افزود: تاریخ جام‌های جهانی سرشار از لحظه‌های تاریخی است. هم‌اکنون به پایان رقابت‌های مهیج انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک می‌شویم و تیم‌ها تمام تلاش خود را برای  حضور در روسیه انجام می‌دهند. این تلاش‌ها بی‌فایده نیست و تیم‌های صعودکننده می‌خواهند که اینجا (روسیه) باشند.

پیش از این برخی از رسانه‌های اروپایی در کشورهای آلمان و انگلیس از طرح بایکوت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط تیم‌های صعودکننده خبر داده بودند که واکنش‌های تند مقامات ارشد فیفا و روس‌ها را به دنبال داشت.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به شهر سامارا است. مقامات دولتی این شهر به فیفا اطمینان دادند که ورزشگاه سامارا تا پیش از آغاز جام جهانی آماده خواهد شد. ورزشگاه ۴۵ هزار نفری سامارا میزبان شش بازی این رقابت‌ها در مراحل گروهی، یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی است.

کولین اسمیت با اعلام دریافت تضمین برای آماده‌شدن ورزشگاه سامارا گفت: امروز روی تمامی کارهای ساختمانی ورزشگاه نظارت می‌کنیم و می‌توانیم بگوییم که با توجه به ساختار پیچیده سقف آن شاهد یک سری تاخیری در پیشبرد برنامه‌های ساخت هستیم. این مساله کمی باعث نگرانی می‌شود اما از سوی مقامات شهر سامارا تضمین گرفتیم که ورزشگاه در زمان مقرر تحویل داده خواهد شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار