فکر نمی‌کنم ترکیب اولیه تیمم ریسکی بوده باشد

آنچلوتی: توانایی لازم برای جلوگیری از قدرت هجومی پاری‌سن‌ژرمن را نداشتیم

سرمربی بایرن مونیخ معتقد است تیمش در بازی شب گذشته برابر پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فاقد تعادل و کیفیت لازم بوده است.

، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دوپرنس شهر پاریس برابر پاری‌سن‌ژرمن شکست ۳ بر صفر را متحمل شدند، با اشاره به قرار ندادن فرانک ریبری و آرین روبن در ترکیب اصلی تیمش گفت: فکر نمی‌کنم که انتخاب بازیکنانم برای ترکیب اولیه تیمم ریسکی بوده باشد. خیلی با خودم فکر کردم که بهترین ترکیب برای این بازی چه ترکیبی می‌تواند باشد. می‌دانم که بابت این موضوع هم مورد انتقاد قرار خواهم گرفت و مشکلی از این بابت ندارم. هنوز هم فکر می‌کنم که این ترکیب اولیه، انتخاب‌ خوبی بوده است.

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها در ادامه اظهار داشت: ما توانایی لازم برای جلوگیری از قدرت هجومی پاری‌سن‌ژرمن را نداشتیم. در نیمه اول کنترل خوبی روی بازی داشتیم و مالکیت خوبی از توپ و میدان در اختیارمان بود و چند موقعیت هم خلق کردیم، اما در مجموع تعادل لازم را نداشتیم و به اندازه کافی خطرناک ظاهر نشدیم. پاری‌سن‌ژرمن هم در تمام طول بازی چشم به ضدحملات داشت و ما نتوانستیم این مورد را کنترل کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار