هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا

شکست سنگین بایرن‌مونیخ در زمین پاری‌سن‌ژرمن/ برتری خارج از خانه چلسی در شب پیروزی کم‌رنگ بارسلونا

در شب شکست سنگین بایرن در پاریس، چلسی پیروز شد و بارسلونا و یوونتوس رقبای خودشان را شکست دادند.

، شب دوم هفته دوم لیگ قهرمانان با برتری پرگل پاری‌سن‌ژرمن مقابل میهمانش، بایرن‌مونیخ و پیروزی چلسی، بارسلونا و یوونتوس به پایان رسید.

 در گروه دوم، پاری‌سن‌ژرمن در یک بازی مقتدرانه بانتیجه ۳ بر صفر میهمان قدرتمندش، بایرن‌مونیخ را شکست داد.آلوز در دقیقه ۲، کاوانی در دقیقه ۳۲ و نیمار در دقیقه ۶۳ برای تیم پاریسی گلزنی کردند. 

 در دیگر بازی این گروه، سلتیک با گل‌ گریفیث در دقیقه ۳۸ و گل به خودی کارا  در دقیقه ۵۰  و سینکلر در دقیقه ۹۲ ، ۳ بر صفر در زمین اندرلخت پیروز شد.

 به این ترتیب در گروه سوم، پاری‌سن‌ژرمن ۶ امتیازی بالاتر از بایرن  و سلتیک ۳ و اندرلخت بدون امتیاز در صدر قرار گرفت.

 در گروه اول، منچستریونایتد در زمین زسکا مسکو به راحتی ۴ بر یک پیروز شد.لوکاکو در دقایق ۴ و ۲۷، مارسیال در دقیقه ۱۹ (از روی نقطه پنالتی) و مخیتاریان در دقیقه ۵۷ برای شیاطین سرخ گل زدند و تنها گل  زسکا به وسیله کوچانوف در دقیقه ۹۰ زده شد. بازل هم با نتیجه  عجیب ۵ بر صفر میهمانش، بنفیکا را برد.اوبرلین در دقایق ۲۰ و ۶۹، لانگ در دقیقه ۲، وولفسینگل در دقیقه ۵۹ (از روی نقطه پنالتی) و ریوروس در دقیقه ۷۷ برای بازل گل زدند. ضمن اینکه آیلتون از بنفیکا در دقیقه ۶۳ از بازی اخراج شد.

 در جدول گروه اول، منچستریونایتد ۶ امتیازی در صدر است و بازل و زسکا مسکو با ۳ و بنفیکا بدون امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

 در گروه سوم، جدال اتلتیکومادرید و چلسی با برتری ۲ بریک چلسی به پایان رسید. گریزمان در دقیقه ۴۰ اتلتیکو را در اولین بازی خانگی اروپایی تاریخش در زمین جدید خود پیش انداخت اما موراتا در دقیقه ۶۰ برای چلسی بازی را به تساوی کشاند و باتشوایی در دقیقه ۹۴ گل برتری تیم انگلیسی را به ثمر رساند.

 در جدول گروه دوم، چلسی با ۶ امتیاز در صدر است و  رم  ۴، اتلتیکومادرید یک و قره‌باغ بدون امتیاز در رده‌های اول تا چهارم قرار دارند.

در گروه چهارم، بارسلونا با گل به خودی کواتس در دقیقه ۴۹ به سختی یک بر صفر میزبانش، اسپورتینگ لیسبون را برد.

 در دیگر بازی این گروه، یوونتوس ۲ بر صفر المپیاکوس را شکست داد.هیگواین در دقیقه ۶۹ و ماندزوکیچ در دقیقه ۸۰ گل‌های یوونتوس را به ثمر رساندند. در جدول گروه چهارم، بارسلونای ۶ امتیازی  بالاتر از اسپورتینگ لیسبون و یوونتوس ۳ و المپیاکوس بدون امتیاز در رده اول قرار دارد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار