نظرمان روی ۶ نفر قطعی است اما حضور آنها در کرواسی قطعی نیست

کاظمی: به موفقیت خجسته امیدوار هستیم/ موفقیت در مسابقات جهانی ساده نیست

سرمربی تیم جودو جوانان گفت: به موفقیت علیرضا خجسته در مسابقات جهانی امیدوار هستیم.

احمد کاظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم جودو جوانان اظهار داشت: در روزهای گذشته یکی دیگر از اردوهای آماده‌سازی خود را برای مسابقات جهانی پشت سر گذاشتیم و قرار است بعد از تاسوعا و عاشورا مرحله نهایی اردوی تیم ملی را آغاز و تا ۲۴ مهرماه که به مسابقات جهانی کرواسی اعزام می‌شویم در اردو حضور داشته باشیم.

وی در خصوص مشخص شدن ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی عنوان کرد: برای دریافت روادید اسم ۶ نفر را اعلام کردیم اما به بازیکنان نیز اعلام کردیم این مسئله به معنی این نخواهد بود که حضور این نفرات در مسابقات جهانی قطعی شده است. درخواست صدور روادید برای فدراسیون هزینه‌ای ندارد و در کنار آن در حال حاضر نظر ما روی این ۶ نفر مثبت است اما قطعی شدن اعزام آنها به رضایت ما از این نفرات در مرحله اخر اردوها و مصدوم نشدن آنها بستگی دارد.

سرمربی تیم جوانان جودو در خصوص شانس موفقیت این تیم گفت: این تیم جوانان نسبت به جوانانی که دو دوره گذشته در مسابقات آسیایی حضور پیدا کردند تیم جوان و نوپایی هستند و از تجربه کمتری برخوردار هستند اما این مسائل دلیلی بر ناامیدی ما نخواهد بود. در مسابقات جهانی به علیرضا خجسته بسیار امیدوار هستیم و در این مدت نیز سعی کردم شرایطی را فراهم کنیم که آسیب دیدگی آرنج خجسته در مسابقات آسیایی قرقیزستان بهبود پیدا کند.

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: در این مدت تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم تا به شرایط آرمانی برسیم و به کل تیم امیدوار هستیم اما می‌دانیم موفقیت در مسابقات جهانی ساده نیست و با هیچ تیمی نیز شوخی ندارد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را در کرواسی کسب کنیم و باعث خوشحالی خانواده جودو و مردم ایران شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار