دوگانگی در باشگاه نفت؛ کریمی به کارش ادامه می‌دهد/ حضور مربی خارجی برای تیم‌های پایه نفت

یک فرد مسئول در باشگاه نفت تهران خبر استعفای سرمربی این تیم که مالک باشگاه آن را اعلام کرده بود، تکذیب کرد.

خبرنگار ورزشی ، یکی از مسئولان باشگاه نفت طلاییه که نمی‌خواست نامش فاش شود در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی جدایی علی کریمی و استعفای این مربی را به شدت تکذیب کرد.

وی در این زمینه اظهار داشت: بحث استعفا زمانی مطرح می‌شود که نامه‌ای در کار باشد و همه چیز روال اداری خودش را طی کند اما وقتی چنین اتفاقی در باشگاه نفت طلاییه رخ نداده دلیل ندارد بحث استعفای کریمی را مطرح کنیم. سرمربی تیم  در مصاحبه خود هم اعلام کرده بود که یکسری مشکلات در تیم وجود دارد و همه ما نیز در تلاش هستیم این مشکلات مرتفع شود و طبیعی است موضوع هم زمان ببرد.

فرد مسئول در باشگاه نفت طلاییه خاطرنشان کرد: چیزی که مشخص و واضح است کریمی با قدرت به کارش در باشگاه ادامه خواهد داد و ما هم به طور کامل از او حمایت خواهیم کرد. ضمن اینکه کریمی درحال حاضر در تمرین تیم نفت طلاییه حضور دارد و خیلی جدی کارش را انجام می‌دهد.

وی همچنین درباره اظهارات حمیدرضا جهانیان در مورد حضور مربی خارجی در نفت طلایه نیز یادآور شد: بله قرار است دو مربی خارجی برای تیم‌های پایه باشگاه به ایران بیایند. ضمن اینکه با درخواست خود کریمی کادر او با حضور یک مربی ایرانی یا خارجی تقویت خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار