در ژانویه یا تابستان یک دفاع چپ جدید خواهیم خرید

گواردیولا: مندی را برای مدتی طولانی از دست دادیم

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی از خانه‌نشینی دفاع چپ فرانسوی تیمش برای مدتی طولانی خبر داد.

، پپ گواردیولا از احتمال خانه‌نشین شدن بنیامین مندی برای طولانی مدتی خبر داد. مندی در جریان بازی شب گذشته (سه‌شنبه) من‌سیتی مقابل شاختار دونتسک اوکراین از ناحیه زانو آسیب دید و جای خود را به فابین دلف داد. تصور می‌شود که او دچار پارگی رباط صلیبی شده باشد که اگر این اتفاق رخ داده باشد، حداقل ۶ ماه از میادین دور خواهد بود.

گواردیولا درباره دفاع چپ فرانسوی تیمش که تابستان امسال از موناکو به منچسترسیتی پیوست، گفت: او چهارشنبه به بارسلونا سفر خواهد کرد تا مورد معاینه قرار بگیرد و مشخص شود که چقدر مصدوم شده است. این‌طور پیداست که او برای مدتی طولانی خانه‌نشین خواهد بود، طولانی‌تر از آنچه که ما انتظارش را داشتیم. این اتفاق برای او ناراحت کننده و مثل همان اتفاقی است که فصل گذشته برای ایلکای گوندوگان رخ داد.

گواردیولا ادامه داد: برای مندی ناراحتم. با توجه به سبک بازی‌اش ما در نبود او چیزهای زیادی را از دست خواهیم داد چون او بازیکن بی‌نظیری است. باید دید که در ماه ژانویه می‌شود برای پر کردن جای او بازیکن دیگری بخریم یا نه. ممکن هم است که تابستان سال آینده برای خرید یک دفاع چپ دیگر اقدام کنیم، البته ما الان هم گزینه‌هایی مانند دانیو، فابیان دلف، فرناندینیو و حتی الکساندر زینچنکو داریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار