پیام خداحافظی کاستا از هواداران چلسی

مهاجم جدید اتلتیکو مادرید با انتشار پیامی از هوداران آبی‌پوشان لندنی خداحافظی کرد.

، دیه‌گو کاستا که سرانجام از چلسی جدا و بازگشتش به اتلتیکومادرید رسمی شد، با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام»  از هواداران آبی‌پوشان لندنی خداحافظی کرد.

در پیام وی آمده است:

وقتی برخی چرخه‌ها آغاز می‌شوند، چرخه‌های دیگر پایان می‌یابند. چرخه من در چلسی هم سه سال گذشته آغاز شد، سه سال فوق‌العاده از تمامی جنبه‌ها که هرگز فراموشش نخواهم کرد.

با دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در جام خیریه، ۱۲۰ بازی، ۵۹ گل زده و ۲۴ پاس گل این چرخه نه آن‌طوری که می‌خواستم، به پایان رسید.

هواداران فوق‌العاده چنین باشگاه قابل تحسینی و تمامی هم‌تیمی‌هایم، همین‌طور کارکنان بخش‌های پزشکی، اجرایی و تدارکات همیشه در خاطر و قلبم خواهم ماند.

همیشه در کنار شما خواهم ماند و اطمینان دارم که دلیل من برای پایان دادن به این چرخه را درک خواهید کرد چون نمی‌توانستم ایمان به خودم را از دست بدهم. چلسی بابت همه چیز متشکرم!

گفته می‌شود کاستا در ازای ۶۶ میلیون یورو و با قراردادی  ۴ ساله به اتلتیکو مادرید بازگشته است، هرچند این باشگاه اسپانیایی تا ماه ژانویه ۲۰۱۸ به دلیل محرومیتی که از سوی یوفا با آن مواجه است، نمی‌تواند از کاستا استفاده کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار