غرامت سنگین اتلتیکومادرید برای فسخ قرارداد کاستا

روخی بلانکو کار مشتریان مهاجمش برای عقد قرارداد با این بازیکن اسپانیایی را سخت کرد.

، دیه‌گو کاستا سرانجام به صورت رسمی به خواسته‌اش که بازگشت به اتلتیکو مادرید بود رسید و برای دومین بار به این تیم متعهد شد اگرچه تا ماه ژانویه باید صبر کند تا محومیت یک ساله تیمش از جذب بازیکن جدید تمام شود و بتواند در جمع شاگردان دیه‌گو سیمئونه به میدان برود.

طبق گزارش نشریه مارکا، توافقی که دو باشگاه اتلتیکو مادرید و چلسی برای انتقال کاستا به آن دست پیدا کرده‌اند به این صورت است که تا این بازیکن اسپانیایی تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ به عنوان بازیکن قرضی برای تیم اسپانیایی بازی خواهد کرد و در آن زمان گزینه خرید اجباری او فعال و قراردادی قطعی و سه ساله میان طرفین منعقد می‌شود.

اتلتیکو مادرید که سال ۲۰۱۴ کاستا را به چلسی فروخت، این بار برای اینکه کمتر تیمی وسوسه شود این بازیکن اسپانیایی را از چنگش خارج کند غرامت فسخ قرارداد او را به ۲۰۰ میلیون یورو افزایش داد که این بالاترین غرامتی است که برای فسخ قرارداد یکی از بازیکنان تاریخ اتلتیکو مادرید در نظر گرفته شده است.  

اتلتیکو در حالی برای فسخ قرارداد کاستا ۲۰۰ میلیون یورو غرامت در نظر گرفته است که پیش از او نیز غرامت فسخ قرارداد دیگر بازیکنانش را افزایش داده بود تا جذب آنها را برای مشتریان‌شان سخت کند. کوکه و سائول از جمله این بازیکنان بودند که غرامت فسخ قراردادهایشان به ۱۵۰ میلیون یورو رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار