رونالدو: در مقابل دورتموند فوق العاده بودیم؛ از حضور در رئال مادرید خوشحال هستم

وب سایت توپ- کریستیانو رونالدو، فوق ستاره باشگاه رئال مادرید، در صحبت هایی عنوان کرد که دیدگاهی مثبت نسبت به تمدید قرارداد خود داشته و از حضور در مادرید لذت می برد.

به گزارش توپ، رونالدو بازهم برای رئال مادرید گلزنی کرد؛ این بار دو بار و در مقابل دورتموند، آن هم در ورزشگاه خانگی این تیم سخت کوش آلمانی. این مهاجم آماده لوس بلانکوس صحبت های خود در رابطه با این دیدار را این گونه آغاز کرد:

" قبل از بازی در رابطه با این که تا چه اندازه میخواستیم در مقابل دورتموند به پیروزی برسیم، صحبت کردیم. ما درون میدان همان کاری را انجام دادیم که مربی از ما خواسته بود. تیم عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داد، موقعیت های زیادی خلق کرد و توانست سه گل به ثمر برساند؛ کاری که انجام آن در این ورزشگاه ساده نیست ".

وی ادامه داد:

" به نظر می رسد که در هر دیدار باید نشان دهم که چه بازیکنی هستم. شگفت زده از تفکراتی هستم که مردم در رابطه با من دارند، اما به آن احترام می گذارم. همیشه از لحاظ ذهنی آماده و بدون دغدغه بوده ام. با این وجود انتقادها بیشتر و گزنده تر شده اند ".

رونالدو همچنین در رابطه با تمدید قرارداد احتمالی اش با رئال اضافه کرد:

" سوال بسیار خوبی است، اما در این رابطه رئیس باشگاه می تواند توضیحات بهتر و جامع تری را ارئه کند. در مجموع همه چیز روندی طبیعی را طی می کند و من از بازی کردن در این جا لذت می برم ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار