تحلیل روزنامه عربستانی پس از بازی شب گذشته

از انتظار برای محرومیت پرسپولیس تا رکورد الهلال + تصاویر

یک روزنامه ورزشی عربستان به انتشار حواشی خاص باقی‌مانده از رویارویی تیم‌های الهلال و پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

، روزنامه الریاضیه عربستان پس از پایان بازی رفت شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های الهلال و پرسپولیس که با نتیجه پرگل ۴ بر صفر به سود الهلال به تحلیل این بازی پرداخت.

رکورد هشت ساله الهلال

الریاضیه نوشت: الهلال با پیروزی ۴ بر صفر برابر پرسپولیس سهمیه فعلی باشگاه‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا (۳+۱) را تضمین کرد. عربستان بیشترین سهمیه را در لیگ قهرمانان آسیا تا سال ۲۰۲۰ میلادی خواهد داشت. ۳ تیم عربستانی به طور مستقیم در مرحله گروهی حضور پیدا خواهند کرد و تیم چهارم نیز در مرحله پلی‌آف شرکت می‌کند.

این رسانه ورزشی عربستانی در ادامه این خبر آورده است: الهلال اولین تیمی است که در ۸ سال اخیر به تیم پرسپولیس در یک بازی آسیایی ۴ گل زد.

انتظار محرومیت برای پرسپولیس

الریاضیه با اشاره به حمله مربی و بازیکن پرسپولیس به کادر فنی و بازیکنان الهلال در خلال بازی می‌نویسد: این اتفاق باعث درگیری‌هایی میان اعضای ۲ تیم الهلال و پرسپولیس شد و انتظار می‌رود کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم پرسپولیس را با محرومیت‌هایی مواجه کند!

تخصص شهرانی

یاسر الشهرانی دومین گل بازی با پرسپولیس را به ثمر رساند. این دومین گل الشهرانی در لیگ قهرمانان آسیا بود و اولین گل خود را نیز برابر یک تیم ایرانی (استقلال خوزستان) در پلی‌آف به ثمر رسانده بود.

قدردانی دیاز از اماراتی‌ها

رامون دیاز از حمایت ویژه اماراتی‌ها قدردانی کرد و اقدام آنها را بسیار موثر در نتیجه به دست‌آمده دانست. دیاز گفت: از مردم امارات به خاطر حضور پرشور و ابراز محبت‌هایشان قدردانی می‌کنم. حمایت بزرگی از الهلال کردند که تاثیر زیادی روی نتیجه بازی داشت.

بنرهای اماراتی

روزنامه الریاضیه در خاتمه با اشاره به بنرهای اماراتی‌ها نوشت: بنرهای نصب‌شده در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی، پایتخت امارات خوشامدگویی بزرگی به اعضای تیم الهلال عربستان بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار