زیدان: تسلط ما در نیمه اول مثال‌زدنی بود/ امیدوارم مقابل اسپانیول هم به همین اندازه قدرتمندانه بازی کنیم

سرمربی رئال مادرید از نمایش ستاره ولزی تیمش ابراز رضایت کرد.

، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از برتری ۳ بریک تیمش در زمین بوروسیادورتموند در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا از اولین برد سفیدها در زمین تیم آلمانی ابراز رضایت کرد.

 او صحبت‌هایش را این‌گونه شروع کرد: پیش از این  هرگز در زمین دورتموند پیروز نشده بودیم و خوشحالم که سرانجام این طلسم شکست.بازی در ایدونا پارک همیشه سخت است  چون این استادیوم جو خاصی دارد. سعی کردیم کنترل میانه زمین را در دست بگیریم و به بهترین شکل هم موفق شدیم. تسلط نیمه اول ما استثنایی بود.  امیدوارم با درخشش بیل دیدگاه‌ها نسبت به او تغییر کرده باشد.مهاجم رئال در بهترین فرم خودش بود و عالی کار کرد. از گل گرت بسیار خوشحال شدم چون به این گل نیاز داشت.او  و رونالدو موقعیت‌های زیادی به دست آورند. از عملکرد هر ۲ نفر راضی هستم. بیل دچار کشیدگی عضله شد اما خطری ستاره ما را تهدید نمی‌کند.

 زیزو در ادامه درباره روند تیمش افزود: در لیگ قهرمانان همیشه بهترین نمایش خودمان را ارائه  می‌کنیم. امیدوارم روز یکشنبه مقابل اسپانیول هم به همین اندازه قدرتمندانه ظاهر شویم. لیگ قهرمانان برای رئال اهمیت خاصی دارد اما لالیگا هم در برنامه‌های ما از جایگاه خاص خودش برخوردار است.فصلی طولانی و سخت در پیش داریم. از بازی تیمم رضایت کامل دارم و  به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار