پاری‌سن‌ژرمن در صف اول بهترین تیم‌های جهان است

امری: با نیمار و کاوانی در مورد ضربات پنالتی و ایستگاهی صحبت کردم/ بایرن تیمی بزرگ با تاریخچه‌ای عظیم است

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید این تیم فرانسوی اکنون در زمره بهترین تیم‌های جهان قرار دارد.

، اونای امری که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در چارچوب هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای بایرن مونیخ هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: این بازی است که بی‌صبرانه منتظرش بودیم. بایرن تیمی بزرگ با تاریخچه‌ای عظیم است. بایرن تیمی است که به دنبال کسب تمامی عناوین قهرمانی است. می‌خواهیم در بازی فردا ثابت کنیم که ما هم در چنین فرایندی قرار داریم و می‌خواهیم به تمامی عناوین قهرمانی ممکن برسیم.

وی افزود: بعدازظهر امروز آخرین تمرین خود را پیش از رویارویی با بایرن مونیخ انجام خواهیم داد و ۲۰ بازیکن را برای دیدار فردا انتخاب خواهیم کرد. آنخل دی‌ماریا و نیمار هم اگر همه چیز خوب پیش برود، به ترکیب بازخواهند گشت. پاستوره هم با پزشک و فیزیوتراپ تیم در حال تمرین است و می‌خواهیم که هر چه زودتر او را در اختیار داشته باشیم.

سرمربی پارس‌سن‌ژرمن در پاسخ به این پرسش که «آیا PSG در بین تیم‌های برتر اروپا جای دارد؟»، گفت: زمانی که در اسپانیا بودم، بازی‌ تیم‌های بزرگ اروپا از جمله رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ، یوونتوس و منچستریونایتد را تماشا می‌کردم که بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داشتند. کلاً ۵ یا ۶ تیم هستند که قادر به خرید بهترین بازیکنان جهان هستند. پاری‌سن‌ژرمن هم حالا گامی مهم در راستای رقابت با بهترین تیم‌های اروپا برداشته است. امروز ما به لحاظ ورزشی دشمنان زیادی داریم چون آنها تیم ما را رقیبی جدی برای خود می‌بینند و می‌دانند که ما حالا یکی از کاندیداهای جدی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم. به هر حال این خوب است که این روزها خیلی‌ها  در مورد پاری‌سن‌ژرمن صحبت می‌کنند چون ما در صف اول بهترین تیم‌های جهان هستیم.

وی با اشاره به کشمکش نیمار و کاوانی بر سر زدن پنالتی و ضربه ایستگاهی که جنجال بسیاری به پا کرد و در پاسخ به این پرسش که «پنالتی‌زن تیم در دیدار مقابل بایرن مشخص است؟» اظهار داشت: بازیکنان زیادی آماده زدن ضربه پنالتی هستند. کاوانی و نیمار مسئول زدن ضربات پنالتی هستند. به هر حال در آینده پنالتی‌های زیادی نصیب ما خواهد شد و برایم مهم گل کردن آنهاست. در این مورد هم با نیمار و کاوانی صحبت کردم و به آنها گفتم که به هنگام زدن ضربات پنالتی چه کار باید بکنند و در زمین چطور رفتار کنند.

امری درباره ادعای اخیر آنچلوتی که گفته است مارکو وراتی از اسم بارسلونا برای بهبود قراردادش با پارس‌سن‌ژرمن سوءاستفاده کرد، خاطرنشان کرد: هم من و هم وراتی شناخت خیلی کمی از آنچلوتی داریم. او انسانی فوق‌العاده است و حساسیت بالایی نسبت به فوتبال و دیگر مربیان دارد. او به عنوان مربی سابقه درخشانی دارد و مرجعی برای دیگر مربیان جهان است. از زمانی که کارلتو هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، شناختی از او و توانایی‌هایش پیدا کردم. فردا شب هواداران لحظاتی را که مشغول تماشای این بازی هستند را به خاطر خواهند سپرد. به هر حال خوشحالم که با آنچلوتی آشنا شدم و باید بگویم او مربی بزرگی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار