جلسه در فدراسیون فوتبال درخصوص بلیت فروشی جام جهانی

چهارمین نشست شورای راهبردی ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، چهارمین جلسه شورای راهبردی ویژه جام جهانی ۲۰۱۸، با حضور اعضا روز یکشنبه دوم مهرماه در روابط عمومی فدراسیون برگزار و درباره نحوه فروش بلیت‌های جام جهانی روسیه بحث و بررسی شد. همچنین  با توجه به اطلاعات موجود از سوی فیفا مرحله فروش بلیت‌های جام جهانی در سه مرحله به شرح زیر انجام می‌شود:

*مرحله اول فروش:
از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) آغاز و تا تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) ادامه خواهد داشت. در این مرحله متقاضیان وارد سیستم فروش بلیت شده و ثبت نام می‌کنند. تخصیص بلیت‌ها براساس زمانبندی ثبت نام اولویت‌بندی می‌شود.

همچنین اگر تعداد تقاضاها بیش از حد نصاب باشد، بلیت‌ها از طریق قرعه کشی به متقاضیان اختصاص خواهد یافت. برای هر کشور در هر بازی ۸ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها از همین طریق در اختیار شهروندان آن کشور قرار می‌گیرد.

*مرحله دوم فروش (که در دو مرحله انجام خواهد شد):
پس از قرعه کشی مسابقات که اول دسامبر (۱۰ آذر) برگزار می‌شود، برهمین اساس مرحله دوم فروش بلیت نیز از ۵ دسامبر (۱۴ آذر) آغاز و تا ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) ادامه خواهد داشت.
در ادامه مرحله دوم فروش از تاریخ ۱۳ مارچ (۲۲ اسفند) تا ۳ آوریل ۲۰۱۸ (۴ فروردین ۹۷) ادامه خواهد یافت. بلیت‌هایی که در مراحل اول و دوم به فروش رفته در هفته‌های منتهی به مسابقات به طور رایگان برای هواداران ارسال می‌شود.

*فروش لحظه پایانی:
هواداران این فرصت را دارند که در لحظات پایانی بلیت خریداری کنند که این هم طبق فرمول درخواست اول، از تاریخ ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) تا ۱۵ جولای (۲۴ تیر) انجام می‌پذیرد.
همچنین برای بلیت‌های VIP، فیفا در هر کشور از جمله ایران مراکزی را تعیین کرده و بلیت فروشی محدود به عمل می‌آورد.

لازم به توضیح است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند به سایت فیفا www.fifa.com  مراجعه کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار