نباید میزبانی روسیه تاثیری در نایب قهرمانی ما داشته باشد

صبری: تمام تمرکزم کسب مدال طلا است/ مدعی کسب ۵ مدال طلا در ساندا هستیم

ملی‌پوش وزن ۷۵- کیلوگرم ایران اظهار داشت: مسابقات جهانی سخت و رقبای قدرتمندی در آن حضور دارند اما تمام فکر و ذکرم کسب مدال طلا خواهد بود.

یوسف صبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط خود برای حضور در مسابقات جهانی ووشو اظهار داشت: سه ماه است که تمرینات خود را در اردوی تیم ملی زیر نظر کادرفنی انجام می‌دهم و در حال حاضر در اوج آمادگی قرار دارم. برای کسب مدال در مسابقات جهانی ووشو رقبای قدرتمندی از روسیه، ویتنام و کره‌جنوبی دارم اما با توجه به تمرینات سخت و سنگینی که پشت سر گذاشتم برای کسب بهترین نتیجه به کازان روسیه می‌روم.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال کسب مدال طلا خواهد بود، عنوان کرد: با وجود شرایط سخت مسابقات جهانی و رقبای قدرتمندی که دارم اما تمام فکر و ذکرم کسب مدال طلا خواهد بود و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

ملی‌پوش وزن ۷۵- کیلوگرم تیم ملی ساندا در خصوص حضور در اولین رویداد مسابقات جهانی خاطرنشان کرد: قطعا سطح مسابقات جهانی بزرگسالان نسبت به جوانان متفاوت و سخت‌تر خواهد بود اما از طرفی با تمریناتی که در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشتم از لحاظ بدنی نسبت به زمان حضور در تیم جوانان آماده‌تر هستم. با تمام این تفاسیر برای من حضور در جهانی بزرگسالان با جوانان تفاوتی نخواهد داشت و فقط به کسب نشان طلا فکر می‌کنم.

صبری در خصوص شرایط تیم ملی ساندا تصریح کرد: خدا را شکر هر ۵ ملی‌پوش ساندا در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و از نظر من مدعی کسب ۵ مدال طلا هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که روسیه تهدیدی برای کسب عنوان نایب قهرمانی دوره گذشته ایران نخواهد بود، گفت: قطعا برگزاری مسابقات در روسیه بر عملکرد این تیم بی‌تاثیر نیست اما قصد داریم با کمک خدا به گونه‌ای پرقدرت ظاهر شویم که میزبانی روسیه تاثیری در حفظ عنوان نایب قهرمانی ما نداشته باشد و این عنوان را تکرار کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار