ونگر: برنامه بازی‌های ما در لیگ برتر ظالمانه است/ لاکازت تنها یک گلزن نیست

سرمربی توپچی‌های لندن از عملکرد مهاجم فرانسوی تیمش تمجید و از برنامه بازی‌های لیگ برتر انتقاد کرد.

، آرسن ونگر در پی برتری ۲ بر صفر خانگی شب گذشته (دو‌شنبه) شاگردانش برابر وست‌برومویچ در دیدار پایانی از هفته ششم لیگ برتر انگیس گفت: باید بگویم برنامه بازی‌های ما در لیگ برتر ظالمانه است. وقتی به برنامه بازی‌های لیگ برتر در پایان هفته (روزهای شنبه و یکشنبه) نگاه می‌کنید، فکر می‌کنم جا برای انجام بازی‌های ما در این روزها بود و اوضاع می‌توانست متفاوت‌تر باشد.

وی افزود: برای مثال روز گذشته (یکشنبه) برایتون و نیوکاسل بازی کردند و پخش زنده تلویزیونی هم داشت. به نظرم این بازی می‌توانست امروز (دوشنبه) برگزار شود و ما به جای آنها یکشنبه بازی می‌کردیم. با این شرایط فرصت برای ریکاوری ما برای بازی پنجشنبه شب لیگ اروپا کوتاه‌تر می‌شود، اما در نهایت این شبکه‌های تلویزیونی هستند که تصمیم می‌گیرند بازی‌ها چه زمانی برگزار شوند و شکایتی از این بابت ندارم! چیزی که می‌خواهم بگویم این است که این شرایط روی انتخاب ترکیب تیمم تأثیرگذار است.

وی در تمجید از مهاجم فرانسوی خود که در این بازی هر دو گل تیمش را به ثمر رساند، اظهار داشت: لاکازت تنها یک گلزن نیست، بلکه در جریان بازی خیلی خوب با بازیکنان در زمین ارتباط برقرار می‌کند و بازیکنی جنگجو است. لاکازت در این بازی از نبردهای فیزیکی با بازیکنان وست‌برومویچ هراسی نداشت. به نظرم ما عملکردی شگفت‌انگیز در این بازی داشتیم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن همچنین خبر داد که برای بازی پنجشنبه شب برابر باته در مرحله گروهی لیگ اروپا، با ترکیبی از بازیکنان اصلی و جوان راهی بوریسف خواهند شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار