با استراتژی‌های دیاز صعود می‌کنیم

نایب رئیس الهلال: امید زیادی به فینالیست شدن داریم

نایب‌ رئیس باشگاه الهلال عربستان از امیدواری زیاد برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا با شکست دادن پرسپولیس خبر داد.

، به نقل از روزنامه الیوم عربستان، تیم الهلال منتظر حضور بی‌شمار هوادارانش در بازی برابر پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شهر ابوظبی امارات است. در این بازی الهلال عربستان میزبان است.

انتظار می‌رود هواداران زیادی از عربستان سعودی در این بازی حضور یابند تا برای اولین‌بار پس از سال ۲۰۰۰ میلادی رویای این تیم برای قهرمانی در آسیا عملی شود.

روزنامه الیوم سپس به نقل از عبدالرحمن النمر، نائب‌رئیس باشگاه الهلال نوشت: آماده هستیم تا با تمام توان به مصاف پرسپولیس برویم. هر چند این بازی بسیار سخت است و تمام تیم‌های پیش از بازی فینال باید مورد احترام قرار بگیرند.

وی افزود: امیدهای زیادی برای رسیدن به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا داریم و به همین خاطر می‌خواهیم از استراتژی‌های رامون دیاز (سرمربی آرژانتینی الهلال) بهره ببریم.

رسانه عربستانی در ادامه با اشاره به بازیکنان مطرح ۲ تیم الهلال و پرسپولیس همانند اسامه هوساوی، عبدالله المعیوف، حمد البریک، یاسر الشهرانی، سلمان الفرج، علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، ومحمد انصاری، محسن مسلمان، علی علیپور نوشته است: الهلال مصمم است با خط حمله منسجم خط دفاعی مستحکم پرسپولیس را شکست دهد.

دیدار رفت تیم‌های الهلال عربستان و پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی برگزار می‌شود. بازی برگشت نیز به میزبانی پرسپولیس در روز ۲۵ مهر ماه سال جاری خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار