کلوپ: خواهش می‌کنم سوالات نامربوط از من نپرسید!/ در غیاب مانه کلی ضربه خوردیم

مرد روی نیمکت لیورپول در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا جنجال به پا کرد.

، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در پاسخ به سوالی نامربوط در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با اسپارتاک مسکو در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا آشفته شد و جنجال به پا کرد.

 او وقتی با یک سوال نامربوط درباره علاقه‌اش به جذب هری کین، مهاجم تاتنهام مواجه شد، گفت: از اینکه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار ما در لیگ قهرمانان در رابطه با مسائل نامربوط سوال می‌شود، ناراحت و  شگفت‌زده هستم. من واقعا دلیل سوالات را درک نمی‌کنم.

او در ادامه با سرعت زیادی جملاتی به زبان آلمانی گفت و حتی مترجمش هم متوجه حرف‌های این سرمربی نشد! کلوپ پس از اینکه کمی آرام شد، جمله «هری را من هم دوست دارم» را به زبان آورد و در توضیح، ادامه داد: من هم هری کین را دوست دارم اما  این موضوع برای روس‌ها مهم نیست و مربوط به فوتبال جزیره است. پوچتینو به هری کین علاقه دارد. من چه کسی را دوست دارم؟ این سوال ها تنها به قصد وقت تلف کردن پرسیده شده  و خواهش می‌کنم دیگر چنین  پرسش‌هایی را مطرح نکنید! ترجیح می‌دهم به جای این موضوعات درباره پرومس، مهاجم حریف صحبت کنم.او در بازی‌های اخیر تیمش حضور نداشته و نقطه قوتش، سرعت فراوان در موقعیت‌های تک به تک است.

 کلوپ در پایان گفت: غیبت یک بازیکن بزرگ برای هر تیمی نقطه ضعف است. ما در ۳ بازی گذشته  بدون مانه کلی ضربه خوردیم، با این حال قرار نیست ما و اسپارتاک  به خاطر غیبت بازیکنانمان مایوس شویم و خودمان را بازنده بدانیم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار