هیچ صحبتی برای ادامه همکاری با من نشده است

عسگری: در ترکمنستان موفق نمی‌شدیم، برخی کارشناسان بلای زیادی سر ما می‌آوردند/ بزرگ‌نمایی نکردم

سرمربی تیم تکواندو اعزامی به مسابقات داخل سالن و هنرهای رزمی گفت: اگر در مسابقات هنرهای رزمی بازنده بودیم،کارشناسان بلاهای زیادی سر ما می‌آورند.

فریبرز عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص پنجمین دوره مسابقات داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا اظهار داشت: این مسابقات تجربه بسیار خوبی برای من و تیم جوان اعزامی بود که خدا را شکر پایان خوبی را نیز تجربه کردیم. تنها بدشانسی ما در این مسابقات مصدومیت وحیدی بود که تا حدودی کام ما را تلخ کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی در این مسابقات نشان دادند درس‌هایی که در مسابقات اربکستان  گرفته بودند را به خوبی در این مسابقات پیاده کردند. به عنوان مثال عرفان ناظمی بازیکن ۱۸ ساله تیم ملی تکواندو که در مسابقات ازبکستان مغلوب حریف چینی شده بود، در این مسابقات این تکواندوکار را که نایب قهرمان بازی‌های آسیایی را در اختیار داشت شکست داد. جلالی نیز تکواندوکار قزاقستانی و دارنده نشان برنز جهان را شکست داد.

سرمربی تیم ملی تکواندو اعزامی به مسابقات هنرهای رزمی در خصوص ادعای برخی کارشناسان در پایین بودن سطح کیفی این مسابقات، گفت: خدا را شکر شرایط به گونه‌ای است که ما هر کاری کنیم دوستان حرف‌ خود را می‌زنند و برهمین اساس سعی می‌کنم توجهی نداشته باشم. اگر در این مسابقات بازنده بودیم همین کارشناسان بلاهای زیادی سر ما می‌آورند.

عسگری تاکید کرد: سعی نمی‌کنم وارد حاشیه‌ها شوم تا کام کسی را تلخ کنم اما سعی کردم هیچ کجا بزرگ‌نمایی نکنم و سطح مسابقات را بالا نبرم. قطعا برخی تیم‌ها از جمله کره‌جنوبی با تیم جوانی در مسابقات شرکت کرده بودند اما نباید فراموش کنیم ما هم تیم جوانی را اعزام کرده بودیم. تیم اصلی ما در این مسابقات حاضر نشده بود که با سطح مسابقات قیاس شود. تیم جوانان ما نیز در این مسابقات عملکرد خوبی داشت و از سایر تیم‌ها بهتر بود.

وی درخصوص اینکه برنامه‌ای برای تداوم فعالیت با تیم ملی در دیگر رده‌ها خواهد داشت، تصریح کرد: هیچ صحبتی نشده است و به این مسائل نیز اصلا فکر نمی‌کنم و تنها برای من افتخارآفرینی تکواندو مهم است. اگر در ادامه باز هم به من احتیاج باشند با تمام وجود دست همکاری خواهم داد و  تلاش می‌کنم، در غیر این صورت برای تیم ملی آرزوی موفقیت ‌می‌کنم چرا که موفقیت تیم ملی آبروی جامعه تکواندو است.

عسگری در پایان درخصوص اینکه هیچ صحبتی برای حفظ تیم‌های ملی دوم ما وجود ندارد، خاطر نشان کرد: هیچ صحبتی در این زمینه با من نشده اما از لحاظ حرفه‌ای چه با من و چه بدون من باید این تیم‌ها حفظ شود. این جوانان دو تورنمنت برون‌مرزی خوب را شرکت کردند و روی آنها سرمایه‌گذاری شده است و به یک خودباوری خوب رسیدند. فکر می‌کنم نباید این بچه‌ها را رها کنیم و باید با آنها ادامه همکاری بدهیم تا بتوانیم پشتوانه خوب برای تیم ملی بسازیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار