مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

الهلال - پرسپولیس؛ جدال تکراری این بار برای فینالیست شدن

دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب بین تیم‌های الهلال و پرسپولیس برگزار می‌شود.

، تیم‌های الهلال و پرسپولیس بعد از عبور از سد العین امارات و الاهلی عربستان ساعت ۱۹:۳۰  امشب (سه‌شنبه)  بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در ابوظبی برگزار خواهند کرد. در این بازی الهلال میزبان است و نماینده کشورمان از اینکه این بازی در ابوظبی برگزار می‌شود استقبال می‌کند به این خاطر که ایرانی‌های بیشتری در امارات در مقایسه با عمان حضور دارند.

بازی فردا سومین نبرد دو تیم در ۸ ماه اخیر است و در دو بازی قبل دو تساوی یک بر یک و صفر - صفر حاصل جدال دو تیم بود. در بازی برگشت پرسپولیس بازی به مراتب بهتری انجام داد اما در کل در هر دو مسابقه دو تیم خیلی کم به یکدیگر شانس گلزنی دادند. شاید تنها حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا که کمترین موقعیت را به خط هافبک و حمله قدرتمند این تیم داد در واقع همین الهلال بود. تیمی که نسبت به مرحله مقدماتی کمترین تغییرات را در خود داشته و در این زمینه هم تقریبا شرایطی برابر با پرسپولیس دارد.

برانکو در صحبت‌های قبل از بازی تیمش به نبود طارمی اشاره کرد اما گفت برای مهاجم تیمش که به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه به مدت چهار ماه از سوی فیفا محروم شده، جایگزین دارد. در سوی دیگر دیاز ضمن تمجید از پرسپولیس شرایط تیمش را عالی توصیف و تاکید کرده قصد ندارد در بازی فردا تغییر سیستم دهد. الهلال در هر دو بازی قبلش با پرسپولیس تیمی تقریبا محتاط، هماهنگ و فرصت طلب نشان داد و نفراتش خیلی کم دچار اشتباه می شدند. با توجه به این قضیه پرسپولیس امشب باید خیلی کم اشتباه و باهوش مقابل حریف قدر و با تجربه خود ظاهر شود.

پرسپولیس محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد اما برانکو بعد از مدت‌ها می‌تواند از سید‌جلال حسینی در ترکب خود سود ببرد هر چند بعید است برانکو او را از ابتدا به میدان بفرستد. باشگاه الهلال رسما غایبان این تیم در دیدار رفت مقابل پرسپولیس را اعلام کرده و بر این اساس محمد الشهلوب، نواف العابد، مختار فلاته و حسن کادش در بازی امشب این تیم را همراهی نخواهند کرد. قضاوت این بازی بر عهده داوران کره‌ای خواهد بود. بازی برگشت دو تیم ۲۵ مهر برگزار می‌شود و پرسپولیس می‌تواند با کسب یک نتیجه خوب در بازی امشب نیمی از راه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را طی کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار