کارواخال: شکی در مورد توانایی های رونالدو وجود ندارد؛ وضعیت کلی رئال مادرید مطلوب است

وب سایت توپ- دنی کارواخال، مدافع باشگاه رئال مادرید، در صحبت هایی به حمایت از فوق ستاره هم تیمی خود، کریستیانو رونالدو پرداخته است.

به گزارش توپ، کارواخال در کنفرانس خبری پیش از دیدار با دورتموند در دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، در کنار زین الدین زیدان حاضر شده و صحبت های خود را این گونه آغاز کرد:

" هیچ کس در رابطه با توانایی های کریستیانو رونالدو تردیدی ندارد. این شانس را داشته ام که به اندازه کافی در جلسات تمرینی در کنار وی حضور داشته باشم؛ چیزی که فوق العاده است. او از فرصت هایی که به دست می آورد، نهایت استفاده را برده و کار را تمام می کند ".

کارواخال ادامه داد:

" وضعیت کلی تیم مطلوب است و تنها در چند بازی ابتدایی کمی بی دقت بودیم، اما در عین حال این بسیار مهم است که قادر بودیم شانس های متعددی خلق کنیم. هیچ شکی در رابطه با قدرت تیم وجود ندارد و تنها دقت کافی را نداریم. هنوز در ابتدای فصل قرار داریم و باید در موارد مختلفی پیشرفت کنیم ".

وی افزود:

" هیچ گاه نتوانسته ایم در زمین دورتموند به پیروزی دست پیدا کنیم و بازی کردن در خانه آن ها واقعا دشوار است. دورتموند تیم بسیار قدرتمندی است و بازیِ بزرگی در مقابل آنها در پیش داریم؛ دیداری که هر بازیکنی آرزو دارد در آن به میدان برود ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار