زیدان: در وضعیت مناسبی قرار داریم؛ لالیگا دشوارترین رقابت جهان است

وب سایت توپ- زین الدین زیدان، سرمربی باشگاه رئال مادرید، در صحبت هایی از وضعیت کنونی تیمش ابراز رضایت کرده و ابراز امیدواری کرد که شاگردانش بازی قبال قبولی را در دیدار مقابل دورتموند از خود به نمایش بگذارند

به گزارش توپ، هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب آغاز شده و در یکی از حساس ترین دیدارهای این هفته، دورتموند در ورزشگاه پر ابهت خود از لوس بلانکوس پذیرایی خواهد کرد. سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از این دیدار صحبت های خود را این گونه آغاز کرد:

" در وضعیت مناسبی قرار داریم. در آخرین بازی خارج از خانه خود به پیروزی رسیدیم و حالا از این بابت خوشحالیم که در یک ورزشگاه زیبا در دیدار مقابل دورتموند به میدان خواهیم رفت. این درست است که تا به حال در زمین دورتموند به پیروزی نرسیدیم و فکر می کنم یک چالش جدی در پیش باشد، اما می خواهیم فوتبال زیبایی از خود ارائه دهیم. به کاری که در حال انجام آن هستیم و به بازیکنانی که در اختیار داریم، اعتماد دارم. در هر حال اگر در بازی مقابل دورتموند گل به ثمر برسانیم، فوق العاده خواهد بود، اما باید همان کاری را انجام دهیم که در بازی گذشته انجام دادیم ".

زیدان ادامه داد:

" لالیگا رقابتی ترین و دشوار ترین لیگ جهان است و سختی اصلی برای ما این است که در چنین رقابتی بتوانیم سطح بالای خود را همواره حفظ کنیم. این امکان وجود دارد که اتفاقی رخ دهد که درخشش ما را زیر سوال ببرد، اما من نگران این نیستم که در فصل جاری چگونه فوتبال بازی خواهیم کرد ".

وی همچنین در پایان صحبت هایش با اشاره به تونی کروس که در حال گذراندن دوران ریکاوری خود از مصدومیت اخیرش است، بیان کرد:

" کروس وضعیت خوبی دارد و باید بگویم که ما به خوبی نسبت به اهمیت و ارزش وی در تیم آگاهی داریم ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار