گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

فرزانه توسلی: در باد قهرمانی خوابیدیم/ از تیم ما حمایت نشد/ فرشته توسلی: فرصت کمی برای آمادگی داشتیم

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: در این ۲ سال در باد قهرمانی خوابیدیم.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان پس از پیروزی مقابل تیم چین در دیدار رده بندی و کسب مدال برنز مسابقات داخل سالن آسیا و اقیانوسیه اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و فوتسال بانوان همانند آقایان در حال پیشرفت است. تیم چین را چند سال پیش دیده بودیم. چینی‌ها در این حد نبودند اما در یکی دو سال گذشته تیم‌ها خیلی خوب پیشرفت کرده‌اند.

او ادامه داد: ما اگر بخواهیم درجا بزنیم از قافله عقب می‌مانیم و تکرار قهرمانی در آسیا ممکن نخواهد بود. بعد از قهرمانی در جام ملت‌ها تنها یک اعزام به گواتمالا داشتیم و فکر می‌کنم مسئولان آن گونه که باید و شاید تیم را حمایت نکردند.

توسلی گفت: ۲ ماه پیش از آغاز مسابقات کادر فنی تغییر کرد و ما فرصت زیادی برای رسیدن به هماهنگی نداشتیم. ما در این ۲ سال در باد قهرمانی خوابیدیم و نقاط ضعف ما با آن قهرمانی پوشیده ماند. البته درس‌های بزرگی گرفتیم و امیدوارم در جام ملت‌ها جبران کنیم. البته نیازمند حمایت بیشتر برای کسب نتیجه‌ای بهتر در جام ملت‌ها‌ هستیم.

فرشته توسلی، دیگر بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان پس از کسب مدال برنز مسابقات داخل سالن آسیا و اقیانوسیه گفت: بازی خیلی خوبی بود اما باید ببینیم سطح فوتبال آسیا چقدر پیشرفت کرده است. همین تیم چین تا به حال جزو ۴ تیم برتر آسیا نبوده اما می‌بینید که سطح فوتسال آسیا تا حدی بالا رفته که همین تیم چین توانست تا به اینجا بیاید و ما سخت بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

او تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این بود تا در فینال باشیم اما نشد. پس از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا ۶ بازیکن از ترکیب تیم کنار رفتند و کادر فنی هم ۲ ماه پیش تغییر کرد و ما فرصت کمی برای حضور در این مسابقات داشتیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم ایران نیاز به کادر قوی تری دارد، اظهار داشت: شهرزاد مظفر، یک سروگردن از سایر مربیان بالاتر است، خودم را مقصر نزول فوتسال بانوان می‌دانم! چون حسین شمس و شهرزاد مظفر در این ۲ ماه لطف بزرگی به ما کردند که این تیم را قبول کردند باید از آنها تشکر کرد‌.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار