جام جهانی تیراندازی معلولان - کرواسی

ساره جوانمردی به نایب قهرمانی بسنده کرد

بانوی تیراندازی کشورمان به مدال نقره رقابت‌های جام جهانی معلولان در کرواسی دست یافت.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در ادامه چهارمین روز از رقابت‌های جام جهانی کرواسی، ۴ نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان با حریفان خود روبه‌رو شدند.

ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم و خدیجه رستمی، ۴ نماینده کشورمان در رقابت های تپانچه بادی  ۱۰ متر بانوان بودند که به میدان رفتند.

جوانمردی با رکورد ۳۷۹ در جایگاه اول رقابت های مقدماتی ایستاد، ارم با رکورد ۳۷۶ دوم شد، محمودی با رکورد ۳۷۳ در جایگاه چهارم قرار گرفت و رستمی نیز با ۳۶۱ در مقدماتی هفتم شد و بر این اساس هر چهار نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان به فینال راه پیدا کردند.

در رقابت‌های فینال نیز ساره جوانمردی با رکورد ۲۳۶.۵ به عنوان نایب قهرمانی دست یافت، عالیه محمودی با رکورد ۱۹۱.۶ چهارم شد، خدیجه رستمی با ثبت رکورد ۱۴۴.۳ در جایگاه ششم قرار گرفت و جایگاه هفتم نیز به سمیرا ارم  با رکورد ۱۲۸.۵ رسید.

مدال طلا و عنوان نخست این مسابقات نیز به نماینده ترکیه با رکورد ۲۳۷.۷ رسید و نماینده مجارستان با رکورد ۲۱۱.۳ سوم شد.

پیش از این و در رقابت‌های نوبت صبح، مهدی زمانی به مدال طلای تپانچه بادی ۱۰ متر مردان P۱ دست یافته بود.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب مهدی زمانی شورابی، سمانه کوثرمدار(تهران)، مجید فلاح اردشیر(آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی (خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)، عالیه محمودی (مازندران)، معصومه جلیلیان(خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی(زنجان)، معصومه خدابخشی (لرستان) در این مسابقات حضور یافته است.

حسین امیری به عنوان سرمربی، علی مهدوی و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی و رقیه‌الله کرمی به عنوان سرپرست بانوان، در این اعزام با ملی پوشان همراه هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده حسین شهریاری است.

رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولین از ۳۱ شهریور تا ۴ مهر ماه به میزبانی شهر اوسیک در کرواسی برپاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار