نتیجه اصلی در دیدار برگشت رقم خواهد خورد

ذوالفقارنسب:‌ کادرفنی پرسپولیس باید شاهکار کند تا بازیکنان را به شرایط ایده‌آل برساند/ برانکو بازیخوان قهاری است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو بازیخوان قهاری است و این موضوع می‌تواند در بازی برگشت با الهلال کمک زیادی به پرسپولیس کند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص دیدار رفت پرسپولیس مقابل الهلال در مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از چند جهت بازی بسیار سختی برای پرسپولیس خواهد بود. اول اینکه اتفاقات حاشیه‌ای رخ داده در چند روز اخیر و محرومیت طارمی می‌تواند هر تیمی را تحت تأثیر قرار دهد. پرسپولیس بهترین بازیکن و مهاجم خود را از دست داده و چند بازیکن مصدوم هم دارد. به لحاظ روحی و روانی باید کادرفنی شاهکار کند تا بازیکنان به شرایط ایده‌آل برسند.

وی ادامه داد: پرسپولیس به لحاظ فنی شرایط بسیار خوبی دارد و بعد از دیدار با الاهلی که بازی بسیار سنگینی بود،‌ توانسته دوباره به شرایط خوب خود برسد. شاید از دست دادن امتیاز در دیدار مقابل پیکان و سپاهان هم به خاطر فشار سنگین بازی با الاهلی بود. بازی رفت مقابل الهلال بسیار تعیین کننده است و با شناختی که از برانکو دارم، فکر می‌کنم با یک بازی هوشمندانه و با دوندگی بالا بازیکنان در میانه میدان، این بازی با حداقل نتیجه به پایان برسد و نتیجه اصلی در دیدار برگشت رقم خواهد خورد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد محرومیت طارمی از حضور مقابل الهلال تصریح کرد: طارمی بازیکن بسیار جنگنده و پر انرژیی است. علاوه بر او محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا هم در این بازی حضور ندارند. این بازیکنان مهره‌های قابل اتکایی برای هر تیمی هستند. خوشبختانه حداقل دو نفر از آنها به بازی برگشت خواهند رسید، ضمن اینکه برانکو هم بازیخوان قهاری است و این موضوع می‌تواند در بازی برگشت به پرسپولیس کمک زیادی کند.

ذوالفقارنسب خاطرنشان کرد: پرسپولیس شانس زیادی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان دارد. خصوصاً اینکه بازیکنان ایرانی انگیزه زیادی برابر تیم‌های عربستانی دارند و این شانس پرسپولیس را افزایش می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار