باید از کمیته داوران پرسید این داوران را از کجا می‌آورد

فتح‌‌آبادی:گفتند ساعت داور خراب بوده و اشتباهی سوت زده!/ داور گفت توپ دو دقیقه پیش گل شده است!

مدیر اجرایی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با انتقاد شدید از داور دیدار این تیم مقابل صبا گفت: باید از کمیته داوران پرسید این داوران را از کجا می‌آورد.

رضا فتح‌آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص تساوی ۲ - ۲ گل‌گهر مقابل صبای قم و اعتراض شدید کادرفنی این تیم به داوری این دیدار اظهار داشت: باید از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال پرسید این‌ داوران را از کجا می‌آورند. در این دیدار داور (وحید صالحی) سوت پایان بازی را ۳۰ ثانیه زودتر از تمام شدن وقت بازی به صدا درآورد و ما هم به رختکن رفتیم، اما پس از چند دقیقه دوباره به ما گفتند باید به زمین برگردید،‌ ساعت داور خراب بوده و اشتباهی سوت پایان بازی را زده است!

وی ادامه داد: پس از این اتفاقات دوباره بازی شروع شد و یک توپ به تیر دروازه ما خورد، هیچ‌کس در آن صحنه اعتراضی نداشت و بازی ادامه پیدا کرد، اما به یکباره بعد از یک دقیقه‌و‌نیم کادرفنی صبا و تعدادی افراد که نمی‌دانم از کجا آمده بودند، سر کمک داور ریختند و اعتراض کردند که آن توپ گل شده است. صالحی هم بعد از آن اعتراض‌ها، توپ را برداشت و وسط زمین کاشت و گفت دو دقیقه پیش آن توپ گل شده است! اتفاقاتی که در این بازی افتاد نه تنها در فوتبال ایران بلکه در فوتبال جهان هم نادر بود.

مدیراجرایی تیم گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه هیئت مدیره این باشگاه صبح امروز (دوشنبه) با فریدون اصفهانیان (رئیس کمیته داوران) جلسه داشته است، خاطرنشان کرد: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که تمام تصمیمات داور در این بازی اشتباه بوده است. ضمن اینکه در صحنه پنالتی که برای تیم ما گرفته شد، داور کارتی به بازیکن حریف نشان نداد.

فتح‌آبادی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه محمدرضا ساکت (دبیرکل فدرسیون فوتبال) با رئیس هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر تماس گرفته، اما فردا جلسه‌ای در سیرجان برگزار خواهیم کرد تا تصمیم بگیریم آیا در لیگ باقی بمانیم یا انصراف دهیم. هیئت مدیره به این نتیجه رسیده که اگر قرار است حق‌خوری‌ها ادامه داشته باشد، بهتر است دیگر در فوتبال هزینه نکنند و به زیر ساخت‌ها بپردازند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار