گذشت زمان مشخص می‌کند چه کسی مقصر است

وکیل‌گیلانی: نمی‌دانم چه کوتاهی کردم که من را برکنار کردند/ بهتر است درباره برخی مسائل صحبت نکنم

رئیس پیشین فدراسیون چوگان گفت: در مدت حضور در فدراسیون چوگان کارهای زیادی کردم اما نمی‌دانم چه کوتاهی‌ای کردم که برکنارم کردند.

گلنار وکیل گیلانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص دلایل برکناری از ریاست فدراسیون چوگان اظهار داشت: من نیز دلیل این جا به جایی را نمی‌دانم و مثل شما تازه از برکناری‌ام اطلاع پیدا کردم اما حتما صلاح ورزش کشور تغییر من بوده است که وزیر ورزش چنین تصمیمی گرفته است.

رئیس پیشین فدراسیون چوگان تاکید کرد: در مدت حضور در ریاست فدراسیون چوگان، مدرسه چوگان را راه‌اندازی کردم و در روستاها نیز به ترویج این رشته پرداختم. در کنار آن جام‌جهانی چوگان را برگزار کردم و پخش زنده را نیز برای این رشته فراهم کردم اما نمی‌دانم چه کوتاهی بوده که این تصمیم گرفته شده است. فقط امیدوارم برای این تغییر، وزارت ورزش دلیل قانع کننده‌ای داشته باشد.

وی در خصوص انتصاب حمیرا اسدی به سمت سرپرست فدراسیون چوگان گفت: اسدی خانم توانایی است و من قبلا توانایی ایشان را دیدم. صددرصد حضور او می‌تواند کارایی لازم را برای این رشته داشته باشد و فقط امیدوارم زمان لازم را برخلاف من به او بدهند.

وکیل گیلانی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود برخی با انتشار عکس‌های خصوصی او در این اتفاق بی‌تاثیر نبودند، عنوان کرد: متاسفانه شایعه پراکنی همیشه وجود داشته است و در حال حاضر نیز از فدراسیون رفتم و گذشت زمان مشخص خواهد کرد چه کسی مقصر بوده است.

رئیس پیشین فدراسیون چوگان در خصوص اینکه گفته می‌شود تیره و تار شدن رابطه او با ایلخانی، رئیس سابق این فدراسیون و فشارها او به وزارت در برکناری‌اش تاثیر گذار بوده است، گفت: در آینده خیلی از مسائل مشخص خواهد شد و اگر من خیلی مسائل را نزد خود نگه‌دارم و از آنها صحبت نکنم بهتر است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار