در گفت‌وگو با تسنیم

خانزاده: اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد فاجعه است/ می‌توانستیم صدرنشین باشیم

مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: می‌توانستیم در هفت بازی گذشته نتایج بهتری بگیریم و صدرنشین باشیم.

محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شروع خوب پدیده در لیگ امسال اظهار داشت:‌ خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم هر چند می‌توانستیم الان صدرنشین باشیم و امتیازهای بیشتری جمع کنیم. ما باید استقلال خوزستان را می‌بردیم ولی تا اینجا هم نتیاج خوبی گرفته‌ایم.

وی در مورد شانس پدیده برای کسب سهمیه آسیا گفت: من در مورد آینده پدیده صحبت نمی‌کنم. تمام تلاشم این است که بازی‌های تاثیرگذاری را برای تیمم انجام دهم و امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد عملکرد خوب خودش  در لیگ امسال و زدن ۳ گل تصریح کرد: خدا را شکر امسال شرایط خوبی دارم. پدیده هم امسال بازیکنان بسیار خوبی دارد از طرفی یک کادر فنی باتجربه هم تیم را هدایت می‌کند. گل زدن من زیاد هم نیست و مهم این است که بتوانم برای تیمم بازیکن تاثیرگذاری باشم.

وی در مورد بازی با پارس جنوبی در هفته هشتم خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم ولی امیدوارم که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و شرایط خودمان را بهتر کنیم. پارس تیم پرقدرتی است و ما بازی سختی در پیش داریم. باید روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کنیم و با تمرکز بالا به میدان برویم. امیدوارم که نتیجه خوبی بگیریم.

خانزاده در مورد بازی پرسپولیس و الهلال یادآور شد: باید بگویم که محرومیت پرسپولیس و مهدی طارمی واقعا برایم باورنکردنی است. شما دیدید که برای استقلال و تراکتورسازی چه مشکلاتی ایجاد شد و چرا باید تیم‌های ایرانی از یک سوراخ چند بار گزیده شوند. اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد فاجعه است و امیدوارم این باشگاه هرچه زودتر به این موضوع رسیدگی کند تا محرومیت پرسپولیس و طارمی لغو شود. با این حال من امیدوارم که پرسپولیس از بازی با الهلال بیرون بیاید و ۴۰ میلیون هوادار واقعی‌اش را خوشحال کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار