در گفت‌وگو با تسنیم

دانشگر: چرا ذوب‌آهن باید بیشتر از ما استراحت کند؟/ از تصمیم زرگر شوکه شدیم

مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: تیم ما قطعا به روزهای خوبش برمی‌گردد.

محمد دانشگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص تساوی برابر پارس جنوبی در هفته هفتم اظهار داشت: تقریبا دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند ولی ما کمی برتری داشتیم. در زمان مناسبی هم گل زدیم اما با اشتباه داور گل مساوی را خوردیم و تصمیم آقای زرگر همه ما را شوکه کرد. به نظرم من پنالتی پارس جنوبی درست نبود و داور اشتباه کرد.

وی در مورد نتایج ضعیف سایپا در چهار، پنج بازی اخیر تاکید کرد: ما در برخی مسابقات بدشانسی آوردیم و در برخی بازی‌ها نیز اشتباهاتی داشتیم. سایپا تیم خوبی است و من اطمینان درام که به روزهای خوب گذشته برمی‌گردیم. ما با همین بازیکنان نتایج خوبی در شروع لیگ گرفتیم و دوباره می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال سایپا در مورد بازی با ذوب‌آهن در هفته هشتم گفت: ما در شرایطی این بازی را برگزار می‌کنیم که ذوب‌آهن دو، سه روز بیشتر از ما استراحت می‌کند. آنها چهارشنبه بازی کردند و ما جمعه به میدان رفتیم، من نمی‌دانم چرا سازمان لیگ بازی با ذوب‌آهن را برای روز سه‌شنبه انداخت. ما واقعا نمی‌توانیم قبل از این بازی تمرین کنیم و یک روز قبل از بازی هم نمی‌توانیم فشار بیاوریم. جالب اینجاست که پارس جنوبی که جمعه با ما بازی کرد قرار هست که پنجشنبه هفته آینده به میدان برود. نمی‌دانم این برنامه‌ریزی چگونه صورت گرفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار