جام جهانی تیراندازی معلولان - کرواسی

زمانی طلایی شد/ نایب قهرمانی تیم مردان ایران در تپانچه بادی

رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان با کسب یک طلا و یک نقره توسط نمایندگان کشورمان پیگیری شد.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در چهارمین روز از رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان، نمایندگان کشورمان در تپانچه بادی مردان به مصاف حریفان رفتند و مهدی زمانی، مجید فلاح اردشیر و عظیم کریمی در تپانچه بادی مردان، P۱ با حریفان خود روبه‌رو شدند.

زمانی در رقابت‌های مقدماتی با رکورد ۵۶۱ در جایگاه پنجم و فلاح اردشیر با رکورد ۵۵۶ در جایگاه هشتم قرار گرفتند و راهی فینال شدند و عظیم کریمی نیز در اولین تجربه برون مرزی خود با رکورد ۵۴۶ در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

در فینال نیز زمانی با رکورد ۲۳۵ در جایگاه اول مسابقات ایستاد و فلاح اردشیر نیز با رکورد ۱۹۱.۸ به مقام چهارم رسید.

همچنینی در بخش تیمی، ایران در تپانچه مردان P۱ با امتیاز ۱۶۶۴ در جایگاه دوم ایستاد و تیم‌های صربستان و لهستان نیز به ترتیب اول و سوم شدند.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب مهدی زمانیشورابی، سمانه کوثرمدار(تهران)، مجید فلاحاردشیر(آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی (خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)، عالیه محمودی (مازندران)، معصومه جلیلیان(خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی(زنجان)، معصومه خدابخشی (لرستان) در این مسابقات حضور یافته است.

حسین امیری به عنوان سرمربی، علی مهدوی و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی و رقیه اله کرمی به عنوان سرپرست بانوان، در این اعزام با ملی پوشان همراه هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده حسین شهریاری است.

رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولین از ۳۱ شهریور تا ۴ مهر ماه به میزبانی شهر اوسیک در کرواسی برپاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار