رابطه‌ام با ناصر الخلیفی خوب نبود

آنچلوتی: بحث رفتن وراتی به بارسلونا فقط حربه‌ای برای بهبود قراردادش با PSG بود

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است که شاگرد قدیمی‌اش از ابراز تمایل به پیوستن به بارسلونا به عنوان ابزاری برای رسیدن به خواسته‌هایش در PSG‌ استفاده کرده است.

، کالو آنچلوتی معتقد است که ابراز تمایل مارکو وراتی برای پیوستن به بارسلونا در ابتدای تابستان که در نهایت محقق نشد، چیزی نبود جز حربه این بازیکن ایتالیایی برای بهتر کردن شرایط قراردادش با پاریسی‌ها.

آنچلوتی که پیش از قبول مسئولیت هدایت باواریایی‌ها در رئال مادرید و پیش از آن هم در پاری‌سن‌ژرمن مربیگری می‌کرد، در آستانه مصاف خارج از خانه شاگردانش با PSG‌ در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به نشریه فیگارو گفت: من حاشیه‌هایی که درباره برخی بازیکنان در پنجره نقل و انتقالات شکل می‌گیرد را دوست ندارم. بسیاری از بازیکنان می‌خواهند بروند اما من مطمئن نیستم که همه آنها قلباً خواهان ترک تیم‌های‌شان هستند و معمولا هدفی همچون تحت فشار قرار دادن باشگاه‌های‌شان برای بهبود وضعیت قراردادهای‌شان را دنبال می‌کنند. وراتی؟ او فقط می‌خواست قراردادش بهتر شود. من او را می‌شناسم.

کارلتو که تابستان سال ۲۰۱۳ پارک دو پرنس را برای سفر به مادرید ترک کرد، در ادامه اعتراف کرد که به خاطر تمایلش برای هدایت رئال مادرید و جدایی‌ از پاریسی‌ها با رئیس قطری این باشگاه ناصر الخلیفی، اختلافاتی پیدا کرد.

آنچلوتی افزود: من رویکرد مناسبی نداشتم چون می‌خواستم (به رئال مادرید) بروم و باشگاه می‌خواست بمانم. ما یکسری مشکلات جزئی داشتیم. روزهای سختی بود و رابطه من با ناصر پیچیده شد اما گذر زمان همه چیز را درست کرد. امروز رابطه ما خوب است. من سال گذشته پس از بازی رفت پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا در (مرحله یک هشتم نهایی) لیگ قهرمانان اروپا برای الخلیفی پیامی فرستادم و ضمن گفتن تبریک برای موفقیت تیمش در بازی برگشت و صعود آن آرزوی موفقیت کردم اما بعد از شکست آنها در نوکمپ، دیگر فایده‌ای نداشت که برایش پیام دیگری بفرستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار