مدال‌ها را به خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنیم

علیپور: کیک بوکسینگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران گفت: مدال‌های بازی‌های داخل سالن آسیا را به خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنیم و امید است که این افتخارات باعث نشاط بیشتر در جامعه شود.

و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، محمد علیپور با تاکید بر اینکه ملی پوشان کیک بوکسینگ واکوی کشورمان قطعاً در ادامه بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا مدال کسب خواهند کرد گفت: مدال‌های بدست آمده را به خانواده شهید والامقام سید محسن حججی تقدیم می‌کنیم و امید است که این افتخارات باعث نشاط بیشتر در جامعه شود.

علیپور افزود: تاکنون سه مدال طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران ما کسب شده است. ان شاالله این افتخارات تداوم خواهد داشت و ملی پوشان ایران با صید مدال‌های خوش رنگ باعث سربلندی کشورمان شوند.

وی ادامه داد: شهناز میر حیدری واقعا عالی بود و فاطمه علیزاده نیز اگر هوشیاری بیشتری به خرج می‌داد می‌توانست مدال طلا بگیرد. هر چند که ارزش مدال نقره علیزاده کمتر از طلا نبود. ایرج مرادی هم تلاش خود را کرد که جا دارد از این سه ملی پوش پرافتخار تشکر کنم.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی در ادامه گفت: خوشبختانه سطح کیفی مسابقات در عشق آباد بالاست و حضور قهرمانان جهان و آسیا باعث شده تا رقابت در کیک بوکسینگ جذاب‌تر از همیشه باشد. پتانسیل ملی پوشان ما قابل تقدیر است و امید می‌رود که در ادامه با کسب مدال‌های خوش رنگ بتوانیم در موفقیت کاروان ورزشی ایران (کاروان شهید حججی) نقش پر رنگی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: کیک بوکسینگ واکو حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و من امیدوارم که نگاه و حمایت مسئولان به این ورزش پرطرفدار و مدال آور جدی‌تر از گذشته باشد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار