ونگر: لیگ قهرمانان تکراری شده و جذابیتش را از دست داده است

سرمربی آرسنال در اظهارنظری جالب مدعی شد مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا که شاگردانش امسال جواز حضور در آن را ندارند، جذابیت گذشته را ندارد.

، آرسنال امسال برای اولین بار در ۱۹ سال اخیر جایی در میان تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا ندارد و باید در لیگ اروپا بازی کند. این ناکامی نتیجه پنجم شدن توپچی‌ها در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس بود که برخلاف دیگر مدعیان جزیره - حتی منچستریونایتدی که با سهمیه قهرمانی در لیگ اروپا سهمیه لیگ قهرمانان را گرفت - از حضور در باپرستیژ‌ترین تورنمنت باشگاهی‌ دنیا باز مانده است.

با این حال ظاهراً آرسن ونگر خیلی هم حسرت از دست دادن فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا را نمی‌خورد. او که مردانش امشب (دوشنبه) برابر وست‌برومویچ در هفته ششم لیگ برتر به میدان می‌روند و پنجشنبه در هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا هم در بلاروس به مصاف باته بوریسوف خواهند رفت به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان دیگر شاهد بازی‌های جالبی نیستیم. شما فقط یکی دو بازی خوب می‌بینید. مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دیگر تکراری شده است. به چهره تماشاگران نگاه کنید. این مسابقات دیگر جذابیتش را از دست داده است.

سرمربی ۶۷ ساله توپچی‌ها ماه گذشته مدعی شده بود که لیگ برتر از حیث جذابیت از لیگ قهرمانان اروپا سبقت گرفته اما حالا می‌گوید که دلش برای محک زدن خودش برابر بزرگان فوتبال اروپا تنگ شده است.

ونگر ادامه داد: راستش دوست داشتم که در لیگ قهرمانان بودیم اما این را هم باید بگویم که من بیش از ۲۰۰ بازی تجربه مربیگری در لیگ قهرمانان را داریم پس به اندازه کافی می‌توانم احساس رضایت کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار