جرارد: لیورپول باید برای ماندنی کردن کوتینیو تلاش کند؛ او بازیکنی در سطح کلاس جهانی است

وب سایت توپ- استیون جرارد، اسطوره باشگاه لیورپول، در صحبت هایی به شدت از توانایی های فیلیپه کوتینیو تمجید کرده و ابراز امیدواری کرده است که او سالیان درازی در آنفیلد باقی بماند.

به گزارش توپ، درخشش کوتینیو در دیدار مقابل لسترسیتی، بار دیگر نام این ستاره برزیلی را بر سر زبان ها انداخته است؛ بازیکنی که در تابستان ۲۰۱۷ در آستانه انتقال به بارسلونا قرار داشت، اما در نهایت در لیورپول ماندنی شد و حالا مورد حمایت اسطوره قرمزها قرار گرفته است:

" فکر می کنم نکته مهم در رابطه با کوتینیو این باشد که ببینیم آیا بارسلونا برای جذب وی باز می گردد یا این که از به خدمت گرفتن وی نا امید شده است. شکی نیست که لیورپول او را برای مدتی بسیار طولانی می خواهد و به این بازیکن برزیلی بسیار علاقه مند است. کوتینیو فوتبالیسی نابغه بوده و کیفیتی در سطح کلاس جهانی دارد. واضح است که بارسلونا قبل از این که شما به کیفیتی بسیار بالا رسیده باشید، با چنین مبلغی به دنبال شما نخواهد آمد ".

" لیورپول باید تلاش کند که کوتینیو را برای مدتی طولانی و تا جای ممکن در آنفیلد نگه دارد، زیرا با بازگشت سادیو مانه [و قرار گرفتن وی در کنار کوتینیو] تیم قدرت هجومی مضاعفی پیدا کرده و گل های بسیاری به ثمر خواهد رساند و به یکی از جذاب ترین تیم های لیگ برتر تبدیل خواهد شد ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار