تا هستم، باج نمی‌دهم

خطیبی: برخی تماشاگران از من پول خواستند/ ضعیف‌ترین داوری دوران بازیگری و مربیگری‌ام را دیدم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی به شدت از قضاوت داور دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک گلایه کرد.

خبرنگار ورزشی از تبریز، تیم فوتبال ماشین‌سازی در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل میهمان خود آلومینیوم اراک با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد که این مسابقه حواشی مختلفی در پی داشت. در یک صحنه در دقیقه ۵۹ که داور به نفع آلومینیوم اعلام پنالتی کرد، محمدرضا مهرگان داور مسابقه یکی از بازیکنان ماشین‌سازی را که خطایی نکرده بود از زمین اخراج کرد. پس از آن خطیبی سرمربی ماشین‌سازان تیم را بیرون کشید و ناظر مسابقه به داور اعلام کرد که بازیکن دیگری مرتکب خطا شده است.

رسول خطیبی در نشست خبری پس از این مسابقه اظهار داشت: بعد از این که یک تیم به گل می‌رسد، داور فکر می‌کند که همه چیز تمام است و خطایی به سود تیمی که پیش افتاده نمی‌گیرد. داور این مسابقه را در این ۲۲ یا ۲۳ سالی که بازی یا مربیگری کرده‌ام ضعیف‌ترین داور دیدم. متاسفانه با بازیکنم بدرفتاری شد و پورمحمد بازیکنی که بازیکن اخلاق شده بود خطاب به او از الفاظی استفاده شد که خجالت می‌کشم از آنها استفاده کنم.

وی در ادامه افزود: گل اولی که آلومینیوم از روی پنالتی به ثمر رساند قبلش روی بازیکن ما خطا اتفاق افتاد. اگر آن خطا به سود تیم حریف بود من فوتبال را کنار می‌گذارم و اگر خطا نبود نمی‌گویم داور محروم شود، بلکه خودش برود و در خانه بنشیند. کمیته داوران برای چه در مسابقات لیگ دسته اول که همه آن را نگاه می‌کنند از این داور استفاده می‌کند. شک ندارم که امروز برنده بودیم، وقتی شما ندیدید توپ به دست کدام بازیکن خورده چگونه اعلام پنالتی می‌کنید. کمیته داوران اگر این مسابقه را بررسی نکند به حق فوتبال ایران ظلم شده است. نماینده فدراسیون کنار زمین و در کنار کمک داور مسابقه بود و او بود که گفت توپ به دست چه بازیکنی خورده است. این اولین بار در تاریخ فوتبال دنیا بود که چنین اتفاقی رخ می‌دهد که آن هم در شهر اولین‌ها یعنی تبریز اتفاق افتاد.

سرمربی ماشین‌سازی با بیان این که کمیته داوران باید این مسابقه را بررسی کند، تصریح کرد: کمیته داوران بازی را نگاه کند و خیلی چیزها عایدش می‌شود که اگر اتفاقاتی دستش نیاید و متوجه آن نشود من می‌گویم از فوتبال چیزی نمی‌داند.

خطیبی در خصوص شعارهایی که در ورزشگاه علیه او داده شد، خاطر نشان کرد: این هوادارانی که علیه من شعار دادند ۱۰ - ۱۵ نفر بودند که آنها از من پول خواسته بودند و من تا زنده‌ام پولی به آنها نمی‌دهم. نمی‌گذارند کس دیگری بیاید همانند سال گذشته که آمدند و به پول‌های‌شان رسیدند. تا رسول هست نمی‌گذارد شما باج بگیرید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار