جیمز: رفتن به کاخ سفید دیگر برای ما افتخار نیست

فوق ستاره تیم گلیولند کاوالیرز گفت: رفتن به کاخ سفید تا قبل از ریاست جمهوری ترامپ برای ما افتخار بود.

، قهرمان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، هر سال برای مراسم تقدیر، میهمان کاخ سفید است اما امسال چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، استقبال چندان مناسبی در بین بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای این کشور نداشت. ترامپ، چهره محبوبی در بین ستاره‌های NBA نیست.

استیفن کری، ستاره تیم گلدن استیت پس از قهرمانی تیمش در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا،‌ اعلام کرد که به کاخ سفید نخواهد رفت. ترامپ نیز در واکنش به این موضوع در صفحه اجتماعی خود نوشت: حضور در کاخ سفید برای هر قهرمان، افتخار بزرگی به حساب می‌آید. استیفن کری از آندن به کاخ سفید، سر باز زده، پس دیگر دعوتی در کار نیست!

این عکس‌العمل ترامپ به عقیده کری،‌ شایسته یک رئیس جمهور نیست. او می‌گوید: من نمی‌دانم چرا ترامپ، فقط یک نفر را مورد خطاب قرار داده و در صفحه اجتماعی خود از من نام برده است؟! به اعتقاد من، رهبر یک کشور نیابد این طور رفتار کند.

لغو ملاقات قهرمان NBA با رئیس جمهور آمریکا، واکنش دیگر ورزشکاران از جمله لبران جیمز، فوق ستاره کلیولند را نیز در پی داشت: استیفن کری گفته که به کاخ سفید نمی‌رود و دعوت هم کنسل شده است. رفتن به کاخ سفید تا قبل از ریاست جمهوری ترامپ برای ما افتخار بود.

استیفن کری نیز تصریح کرد: برای من خیلی جالب و ارزشمند بود که بسیاری از بازیکنان لیگ در کنار من و در واقع در کنار یکدیگ باقی ماندند و از ما حمایت کردند. ما تلاش نمی‌کنیم که آمریکا را تقسیم کنیم بلکه سعی ما این است که مردم با عشق و علاقه در کنار هم باشند و زندگی با کیفیت بالا را تجربه کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار