گرندپری تکواندو ۲۰۱۷ – مراکش

حسینی در نخستین گام شکست خورد

نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در نخستین مبارزه رو در روی نماینده انگلیس قرار گرفت و با قبول شکست از دور رقابت‌ها کنار رفت.

و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز جمعه ۳۱ شهریور ماه با حضور ۲۲۵ تکواندوکار (۱۱۲ تکواندوکار مرد و ۱۱۳ تکواندوکار زن) از ۵۶ کشور در مجموعه ورزشی «شاهزاده مولا عبدالله» شهر رباط در مراکش آغاز و امروز (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

در روز پایانی، پیکارهای اوزان ۵۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که میرهاشم حسینی به عنوان آخرین نماینده کشورمان بر روی شیاپ‌چانگ رفت.

میرهاشم حسینی در دیدار نخست رو در روی «پاتر لانگوباردی» از انگلیس که پیش از این سابقه حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ و گرندپری مسکو را در کارنامه خود ثبت کرده است، قرار گرفت و با نتیجه ۲۰ بر ۱۱ نتیجه را واگذار کرد.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصر آزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار