تلاش می‌کنم به بازی با الهلال برسم

ماهینی: بازیکن تاثیرگذارمان را از دست دادیم/ باشگاه باید ۴ سال دیگر این بازیکنان را حفظ کند

کاپیتان پرسپولیس گفت: روزی دو نوبت فیزیوتراپی می‌کنم تا بتوانم در بازی با الهلال به میدان روم.

، حسین ماهینی در مورد آخرین وضعیت خودش در اردوی پرسپولیس در امارات اظهار داشت: در بازی با سپاهان به خاطر تکلی که رفتم مصدومیت قبلی‌ام تشدید شد و برانکو هم مرا تعویض کرد. هم اکنون روز دو نوبت فیزیوتراپی می‌کنم تا بتوانم مقابل الهلال به میدان روم و امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

وی درباره سختی‌ها و مسیر پر فراز و نشیبی که پرسپولیس برای رسیدن به این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا طی کرده، عنوان کرد: من به همراه ذوب‌‌آهن راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شدم و اگرچه آن موقع هم کار سخت بود اما الان شرایط سخت‌تر شده است. در مرحله مقدماتی آن سختی‌ها را کشیدیم و واقعا منصفانه نبود با این تیم خوب از گروه‌مان بالا نیاییم. برانکو تاکید کرده بود که در گروه مرگ قرار داریم و واقعا هم این طور بود. در حال حاضر هم به چیزی جز قهرمانی آسیا فکر نمی‌کنیم.

ماهینی درخصوص محرومیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه نیز گفت: من جمعه شب به همراه خانواده‌ام بیرون بودم که یکی از دوستان زنگ زد و از محرومیت طارمی پرسید که من اظهار بی‌اطلاعی کردم. بعد دیدم کلی تماس دارم و وقتی سایت‌های خبری را چک کردم فهمیدم چه خبر شده است. به هر حال نمی‌دانم اسم این اتفاق را سهل انگاری، اشتباه یا قسمت باید گذاشت اما هر چه هست ما باید راه خودمان را ادامه دهیم. ما بازیکن تاثیرگذارمان را از دست دادیم اما جایگزین‌های خوبی برای مهدی داریم. باشگاه هم می‌تواند بازیکنان فعلی را برای ۴ سال دیگر حفظ کند و خود من هم یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد خوشحالی هواداران الهلال از محرومیت مهدی طارمی و حساسیت بازی تیمش با این تیم نیز خاطرنشان کرد: رقابت در فوتبال فقط به داخل میدان خلاصه نمی‌شود بلکه در بیرون زمین هم جنگ است. ما در بازی برگشت با الاهلی بیش از ۸۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و نشان دادیم چه تیم با کیفیتی هستیم. انشالله یک بازی خوب هم مقابل الهلال انجام خواهیم داد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار