گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

مظفر: باخت به ژاپن ناعادلانه بود/ ایرادی به عملکرد ملی‌پوشان نیست

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان شکست مقابل ژاپن و ناکامی از صعود به فینال بازی‌های داخل سالن آسیا را ناعادلانه توصیف کرد.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، شهرزاد مظفر پس از شکست تیم ملی فوتسال ایران برابر ژاپن گفت: در تمام مدتی که مربیگری کردم، هیچ وقت تا امروز احساس نکردم نتیجه یک بازی می‌تواند ناعادلانه باشد. ما دو برابر ژاپن موقعیت جدی ایجاد کردیم. از نتیجه راضی نیستم، اما نمی‌توانم ایرادی به عملکرد ملی‌پوشان بگیرم.

وی افزود: امروز تنها ایراد این بود که توپ‌های ما وارد دروازه نشد و نتیجه عادلانه ای نبود و فوتسال روی بد خود را به ما نشان داد. البته نباید نقش دروازه‌بان ژاپن را نادیده گرفت . او خیلی تلاش کرد تا تیمش را نگه دارد. در مجموع با توجه به اینکه ۲ ماه با این تیم کار کردیم از عملکرد ملی‌پوشان کاملا راضی هستم.

مظفر در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کند تیم درشروع نیمه اول کمی سردرگم بود، تصریح کرد: به طور کلی در کار گروهی در شروع بازی کمی مشکل داریم و تمرکزمان پایین است. البته بسیار روی این مسئله تاکید کردم و این مسئله‌ای ریشه ای است. این تیم هنوز جای کار دارد و ان‌شالله تمام نقاط ضعف برای مسابقات آسیایی جبران می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال بانوان در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند ملی‌پوشان برای بازی بعد بتوانند از لحاظ روحی خود را آماده کنند، تاکید کرد: من در رختکن هم به آنها گفتم درست است نتیجه را واگذار کردند، اما نیمه پر لیوان را ببیند و توانایی که از خود داخل زمین نشان دادند. به هر حال الان تنها مدال برنز برای ما باقی مانده و ان‌شالله آنها را برای بازی بعدی آماده می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار