ایگواین باید خونسردی‌اش را حفظ کند

دیبالا: برای من قهرمانی یوونتوس مهمتر از گلزنی است

ستاره ایتالیایی خط حمله بانوی پیر با وجود ثبت رکوردی تحسین برانگیز برای گلزنی در این فصل سری A تأکید کرد که موفقیت تیمش در پایان فصل برای او از عناوین انفرادی مهمتر است.

، پائولو دیبالا در پیروزی ۴ بر صفر روز گذشته (شنبه) تیم فوتبال یوونتوس برابر تورینو ۲ گل زد تا شمار گل‌های خود در ۶ بازی‌اش در این فصل را به ۱۰ برساند. این در حالیست که هموطن او گونسالو ایگواین در این فصل آمار چندان جالبی در زمینه گلزنی نداشته و تنها ۲ گل به ثمر رسانده است.

دیبالا به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من در وضعیت فوق‌العاده‌ای قرار دارم و تیم هم واقعاً دارد به من کمک می‌کند که گل بزنم. ما داریم خوب بازی می‌کنیم و پرتعداد دست به حمله می‌زنیم اما فصل تازه شروع شده است و چیزی که اهمیت دارد این است که این روند ادامه داشته باشد. گلزنی احساس خوبی دارد اما چیزی که برای من اهمیت بیشتری دارد، جام بردن با تیم است. امسال یک بار دیگر می‌خواهیم تا پایان فصل برای کسب هر سه جام شانس داشته باشید، البته با این تفاوت که ناکامی فصل گذشته‌مان در فینال لیگ قهرمانان را جبران کنیم.

دیبالا ادامه داد: زمانی که در پالرمو بازی می‌کردم، من به عنوان مهاجم نوک فضای بیشتری داشتم و در ضدحملات می‌توانستم منطقه بیشتری را پوشش دهم. من این سیستم بازی یوونتوس را هم دوست دارم چون سرمربی به من فضای حرکت می‌دهد. هم‌تیمی‌هایم هم گلزنی را برایم آسان می‌کنند.

مهاجم سابق پالرمو، درباره ناکامی و آمار ضعیف ایگواین در این فصل هم تأکید کرد: او روزهای خوبی را سپری نمی‌کند چون قطعاً یک مهاجم زمانی که گل نمی‌زند حس و حال خوبی ندارد. او اما باید آرامشش را حفظ کند و بداند درست زمانی که اصلاً انتظارش را ندارد دوباره شروع به گلزنی می‌کند. من هم در ابتدای فصل گذشته نمی‌توانستم گل بزنم اما وقتی طلسمش شکست گل‌های بعدی هم از راه رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار