گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمستان

انصاری: با کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ فاصله کمی دارم

ملی‌پوش شنای ایران گفت: بر اساس رکوردی که در بازی‌های باکو به دست آوردم تنها ۲۰ صدم ثانیه با کسب سهمیه المپیک فاصله دارم.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، مهدی انصاری که تا کنون ۳ رکورد کشورمان را در رقابت‌های شنای استخر مسافت کوتاه، بهبود بخشیده است در رابطه با عدم کسب مدال در این مسابقات اظهار داشت: من همه تلاشم را در طی مسیر شناهای خود انجام می‌دهم اما مشکل در استارت‌ها و برگشت‌هاست که بین من و سایر شناگران مدعی فاصله ایجاد می‌کند

او ادامه داد: در این مسابقات از سکوهایی موقع پرش و استارت استفاده می‌شود که ما از آنها در کشور نداشته و آشنایی زیادی با آنها نداریم. مشکل بعدی به نداشتن استخر مخصوص مسابقات شنای مسافت کوتاه در ایران برمی‌گردد که آن هم تاثیر زیادی در نرسیدن ما به مدال این بازی‌ها دارد. 

انصاری افزود: در حال حاضر من با هزینه شخصی بسیار زیاد و مربی خصوصی و برنامه غذایی بسیار پر هزینه در تلاش هستم تا بتوانم در ماده ۱۰۰ متر پروانه به رکورد ورودی المپیک ۲۰۲۰ برسم چون بر اساس رکوردی که در بازی‌های باکو به دست آوردم تنها ۲۰ صدم ثانیه با کسب سهمیه المپیک فاصله دارم اما می‌بایست وزارت ورزش و فدراسیون شنا هم حمایت‌های خود را از ورزشکاران این رشته گسترش دهند تا موفقیت‌های بیشتری را در ورزش شنای کشور شاهد باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار