فهرست بحث‌برانگیز ذوب‌آهن در سایت سازمان لیگ/ غیبت شکاری و وجود بازیکنی با مدارک جعلی + تصویر

با گذشت هفت هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هنوز تکلیف دو بازیکن ذوب‌آهن مشخص نیست.

خبرنگار ورزشی رضا شکاری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن در ابتدای فصل جاری قرارداد خود را با این باشگاه اصفهانی به شکل یک‌طرفه فسخ  کرد و با عقد قراردادی ۵ ساله راهی تیم روبین‌کازان روسیه شد. این فسخ قرارداد به تایید سازمان لیگ رسید.

کار این بازیکن جوان با عکس‌العمل باشگاه ذوب آهن روبه‌رو شد و مدیران این باشگاه با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این اقدام شکاری؛ اعلام کردند که این تخلف را از مراجع داخلی و بین المللی, با شکایت از رضا شکاری, مدیر برنامه‌های او و باشگاه روبین کازان  پیگیری خواهند کرد.

در ادامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم به این ماجرا  ورود کرد و با اعلام حکم قطعی, تخلف رضا شکاری را در فسخ یک‌طرفه قرارداد محرز و حق را به باشگاه ذوب آهن داد.

به این ترتیب طبق رأی کمیته انضباطی و نظر مدیران باشگاه ذوب آهن, رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب‌آهن محسوب ‌می‌شود اما نام این بازیکن در فهرست ۳۰ نفره ذوبی‌ها که در سایت رسمی سازمان لیگ منتشر شده است, وجود ندارد.

در همین رابطه یکی از مسئولان سازمان لیگ  با بیان اینکه قادر نیست اسناد و اطلاعات باشگاه ذوب‌آهن را در رسانه‌ها انتشار دهد به خبرنگار تسنیم گفت: لیستی که در سایت وجود دارد, همان لیستی است که از باشگاه ذوب آهن در اختیار داریم.

نکته دیگر از فهرست بازیکنان ذوب آهن این است که در انتهای این لیست نام کی‌روش استنلی دیده می‌شود, بازیکنی که به‌دلیل جعلِ مدارک شناسایی و فوتبالی خود با صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی, تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند برای ذوب آهن به میدان برود.

خالی بودن نام رضا شکاری در لیست ذوب آهن آن هم در شرایطی که ذوبی‌ها هنوز این بازیکن را از آن خود می‌دانند و در سویی دیگر وجود نام کی‌روش استنلی بازیکنی که هنوز نمی‌توان گفت این بازیکن تعلقِ قطعی به این باشگاه اصفهانی دارد؛ علامت‌ سؤال‌های بزرگی است که جهت روشن شدن موضوع با مدیران باشگاه ذوب آهن  تماس گرفتیم اما آنها پاسخگو نبودند.

با گذشت هفت هفته از رقابت‌های لیگ برتر, هنوز باشگاه ذوب‌آهن در روشن شدن وضعیت رضا شکاری و کی‌روش استنلی بلاتکلیف است. موضوعی که اخیراً باعث اعتراض شدید کادر فنی و مدیریتی ذوب آهن شده و حالا باید منتظر ماند و دید که مشکل این دو بازیکن تا چه زمانی ادامه‌دار خواهد بود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار