درحال به روز رسانی/ گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

آغاز مسابقات روز نهم با پیروزی سعیدی در سامبو

نهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا در حالی آغاز شد که ورزشکاران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، در نهمین روز از این بازی‌ها ورزشکاران کشورمان به رقابت با حریفان خود پرداختند.

نتایج ورزشکاران ایران در این روز به‌شرح زیر است:

سامبو:
* سید محمدرضا سعیدی در وزن ۶۸- کیلوگرم در مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر حریف افغانستانی را شکست دا و به جمع ۸ ورزشکار برتر این وزن راه یافت.

 

اسامی مدال‌آوران ایران تاکنون:

طلا: مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، مهدی اسحاقی (تکواندو)، مهدی جلالی (تکواندو)، تیم دوچرخه‌سواری (تیم اسپرینت)، سروش احمدی (تکواندو)، سعید رجبی (تکواندو)، حسن تفتیان (دوومیدانی)، پریسا جوادی (تکواندو)، عرفان ناظمی (تکواندو)، بهزاد وحدانی (کوراش)، علی زرین‌فر (موی‌تای)، کیوان سلیمانی (موی‌تای)، مجید هاشم‌بیگی (موی‌تای)، محمد نادری (کشتی پهلوانی)، ارشک محبی (کشتی پهلوانی)، احمد میرزاپور (کشتی پهلوانی)، مرجان سلحشوری (پومسه انفرادی بانوان)، زهرا یزدانی (کشتی آلیش کلاسیک)، سهراب مرادی (وزنه‌برداری)

نقره: مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، حامد میرزاپور (کشتی سنتی)، زهرا یزدانی (کشتی با کمربند)، مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، هادی تیران‌ولی‌پور (تکواندو)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، فاطمه یاوری (موی‌تای)، سعیده غفاری (موی‌تای)، سهیل واحدی (بیلیارد)، تیم پومسه مردان، محمد دانشور (دوچرخه‌سواری اسپرینت)، کامران رستمی (کوراش)، مجتبی نیک‌بین (کوراش)، مجتبی زمانی‌مقدم (کوراش)، الهه رضایی (آلیش کلاسیک)

برنز: فاطمه مداحی (تکواندو)، اسماعیل امیری (کشتی سنتی)، قاسم دازی (کشتی سنتی)، حبیب‌الله ترابی (کشتی سنتی)، لیلا سیاوشی (کشتی سنتی)، ریحانه شیخیان (کشتی سنتی)، داوود عوض‌زاده (کشتی با کمربند)، سعیده رحیمی (کشتی با کمربند)، زهرا مجدی (کشتی با کمربند)، یاسر محمدی (کشتی با کمربند)، سوده کمندانی (جوجیتسو)، حسین کیهانی (دوومیدانی)، زهرا محمودی (کشتی با کمربند)، مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، رضا قاسمی (دومیدانی)، لیلا سیاوشی (کشتی با کمربند)، آسیه شجاعی (کشتی با کمربند)، یاسر محمدی (کشتی با کمربند)، رضا احمدنژاد (موی‌تای)، زهرا بوربور (موی‌تای)، امیرحسین کمری (موی‌تای)، امیر مرادی (دوی ۸۰۰ متر)، زهرا باقری (کوراش)، طیبه پارسا (تکواندو)، قنبرعلی قنبری (کوراش)، امید تیزتک (کوراش)، الیاس علی‌اکبری (کوراش)، عبدالله ایری (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، سعید رحیمی (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، مریم احمدی (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، تیم پومسه بانوان، کوروش بختیاری (پومسه انفرادی مردان)، لیلا سالاروند (کشتی کمربند ــ آلیش آزاد)، شایان خیراندیش (کوراش)، علی میری (وزنه‌برداری)، آسیه شجاعی (کوراش کلاسیک)، محمود پروانه (کوراش کلاسیک)، ریحانه شیخیان (کوراش کلاسیک)، عبدالواحد محمدی (کوراش کلاسیک)، محمد غلامی (کوراش کلاسیک)، داوود پوررضایی (اسب‌سواری)، سحر غنی‌زاده (کشتی آلیش کلاسیک)، محمد دانشور (دوچرخه‌سواری)

درحال به روز رسانی...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار