مهاجم فرانسوی قرارداد جدیدش با کهکشانی‌ها را امضا کرد

بنزما: تنها مسئولیت یک مهاجم مدرن گلزنی نیست/ می‌خواهم در رئال بازنشسته شوم

مهاجم فرانسوی رئال مادرید پس از تمدید قراردادش با کهکشانی‌ها تا سال ۲۰۲۱ به آن دسته از منتقدانش که شمار گل‌های او را زیر سؤال می‌برند پاسخ داد.

، کریم بنزما امروز (پنجشنبه) با حضور در دفتر رئیس باشگاه رئال مادرید قرارداد خود را با این تیم تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ تمدید کرد.

این مهاجم ۲۹ ساله فرانسوی که این روزها مشغول سپری کردن دوران ریکاوری است، در کنفرانس خبری که برای پوشش این اتفاق برگزار شد در واکنش به انتقاداتی که از او به خاطر افت محسوس شمار گل‌هایش صورت می‌گیرد، گفت: به نظر من در فوتبال مدرن امروز، گلزنی تنها مسئولیت یک مهاجم نیست. او پاس گل می‌دهد و موقعیت هم می‌سازد.

بنزما افزود: من می‌خواهم در رئال مادرید بازنشسته شوم و خوشحالم که این فرصت را دارم که به دوران بازیگری‌ام در این تیم ادامه دهم. من در بهترین باشگاه دنیا هستم و می‌خواهم با این تیم باز هم مهمترین جام‌های موجود را ببرم. فصل برای ما خوب شروع نشده است اما من سخت در تلاشم تا هرچه زودتر به میادین برگردم اما من دقیقاً نمی‌توانم بگویم که چه زمانی برخواهم گشت. ما هفت امتیاز از (بارسلونا) صدرنشین کمتر داریم اما هنوز اول فصل است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار