فیل نویل: رشفورد در حد و اندازه های ام باپه و دمبله است

وب سایت توپ- فیل نویل، مدافع اسبق منچستریونایتد، در صحبت هایی به تمجید از مارکوس رشفورد پرداخته و عنوان کرده است که این ستاره انگلیسی چیزی در حد و اندازه های کیلیان ام باپه و عثمان دمبله است.

به گزارش توپ، درخشش مارکوس رشفورد در دیدار مقابل برتون آلبیون که به پیروزی ۴ -۱ تیمش ختم شد، روند رو به جلوی وی را بیش از پیش نمایان کرد. عملکرد درخشانی که باعث شده است فیل نویل لب به تحسین از وی بگشاید:

" همه مدام از ام باپه و دمبله تمجید می کنند، اما در انگلستان کسی در رابطه با رشفورد صحبت نمی کند، در حالی که در تمامی جوانب به خوبی آن دو بازیکن است. مارکوس در هر منطقه ای از زمین می تواند بازی کند، چراکه توانایی این کار را دارد ".

" رشفورد قیمتی همانند دمبله و ام باپه دارد بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون پوند و به اندازه این دو بازیکن از کیفت بالایی برخوردار است و مطمئنا آینده ای درخشان مانند این دو دارد، زیرا هر فصل پیشرفت محسوسی دارد. همه فکر می کردند که زیر نظر مورینیو به رشفورد فرصت چندانی برای بازی نخواهد رسید، اما او در تمامی دیدارهای بزرگ برای منچستریونایتد به میدان رفت. اکنون نیز او در حال افزودن به گل های خود است و کاملا می تواند به یک بازیکن در کلاس جهانی تیدیل شود ".

اخصاصی توپ

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار