کونته: بازیکنان جوان تیم در مقابل ناتینگهام فارست عملکرد فوق العاده ای داشتند

وب سایت توپ- آنتونیو کونته، سرمربی باشگاه چلسی، در صحبت هایی ضمن تمجید از ستارگان آینده دار تیمش، بیان کرده است که داوید لوییز آمادگی خود برای دیدار مقابل اتلتیکو مادرید را به دست خواهد آورد.

 

به گزارش توپ، عملکرد تحسین برانگیز بازیکنان جوان چلسی در دیدار مقابل ناتینگهام فارست که به پیروزی ۵ -۱ آبی ها ختم شد، این گونه موجب خشنودی سرمربی آنها شده است:

" در بازی امشب این شانس را داشتیم که به تعدادی از بازیکنان آکادمی فرصت بازی دهیم؛ چیزی که بسیار مثبت بود و همراه شدن آن با پیروزی و صعود به دور بعد، باعث شد که شبی فوق العاده رقم بخورد ".

کونته در ادامه با اشاره به بازیکنان کم سن و سال آبی ها که در این دیدار فرصت حضور در میدان را پیدا کردند، گفت:

" موسوندا بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت. او بازیکن بسیار با استعدادی است و در حال حاضر تلاش می کند تا از لحاظ فیزیکی شرایط خود را بهبود بخشد. کندی نیز که فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرده بود، در این بازی که شانس حضور در میدان را به دست آورد، نمایش بسیار خوبی داشت و پاسخ خوبی داد ".

سرمربی ایتالیایی آبی ها سپس با اشاره به رویارویی در برابر اورتون در دور بعد لیگ کاپ انگلستان، گفت:

" بازی دشواری خواهد بود. اورتون یکی از بهترین تیم های لیگ است، اما ما آماده رویارویی با آنها هستیم ".

کونته در پایان صحبت هایش اشاره ای نیز به آخرین وضعیت داوید لوئیز داشت:

" او به احتمال زیاد تا آن دیدار به وضعیت مطلوب خواهد رسید. داوید بازیکنی مهم برای ما به حساب می آید. می دانم که در انتهای دیدار با آرسنال چه اتفاقی افتاد [اخراج لوییز] و مطمئنم او برای بازی مقابل اتلتیکو آماده خواهد بود ".

 

اخصاصی توپ

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار