دلیلی ندارد که ایگواین از ناکامی‌‌اش برای گلزنی شرمنده باشد

آلگری: ناپولی تنها رقیب ما در کورس قهرمانی سری A نیست

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از پیروزی خانگی تیمش برابر بنفش‌پوشان فلورانس ابراز خرسندی و بسته ماندن دروازه‌اش در این بازی را مهم دانست.

، تیم فوتبال یوونتوس با کسب پیروزی یک بر صفر خانگی برابر فیورنتینا در هفته پنجم سری A به بردهای متوالی‌اش در این فصل سری A ادامه داد. یووه با ضربه سر ماریو ماندزوکیچ میهمان ۱۰ نفره‌اش را از پیش رو برداشت.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: برد مهمی کسب کردیم چون با کلین‌شیت همراه شد. ما در نیمه اول کمی محتاطانه بازی کردیم و دست به هیچ ریسکی نزدیم. نتیجه پایان بسیار مهم بود و بازیکنانم به خاطر آن شایسته تحسین هستند. گونسالو ایگواین در ساختن موقعیت گلزنی برای ماندزوکیچ نقش مهمی ایفا کرد و من مطمئنم که گل‌های خودش هم از راه خواهند رسید. او فقط باید به بازی‌هایش ادامه دهد. دلیلی ندارد که او به خاطر ناکامی‌اش برای گلزنی تأسف بخورد. هر بازیکنی ممکن است چنین برهه‌هایی را سپری کند.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا یوونتوس فصل جاری قویتر است یا یوونتوس فصل گذشته، تأکید کرد: موضوع این نیست که کدام تیم قویتر است. یوونتوس این فصل با یوونتوس فصل گذشته فرق دارد. این مقایسه‌ها را کار دیگران است. ما فقط باید کارمان را انجام دهیم تا مطمئن شویم که در وضعیتی خوب و داشتن شانس برای رسیدن به تمام اهداف‌مان وارد ماه مارس می‌شویم.

یوونتوس و ناپولی هر دو ۵ بازی متوالی اول‌شان را در این فصل از سری A برده‌اند. آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا دو تیم در نهایت در کورس قهرمانی سری A باقی خواهند ماند، عنوان کرد: ناپولی دارد کارش را بسیار خوب انجام می‌دهد. یوونتوس اما رویکردی متفاوت دارد. ناپولی مدعی جدی قهرمانی است اما سایر تیم‌ها هم می‌توانند مدعی باشند. به نظر من امسال ۴، ۵ تیم شانس قهرمانی دارند. باید بازی به بازی پیش برویم تا هفتمین اسکودتوی متوالی‌مان را هم ببریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار